X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bromergon- kiedy sie udalo?
Odpowiedz

Bromergon- kiedy sie udalo?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! W którym cyklu z bromergonem udalo sie wam zajsc w ciaze?
    Jaka dawka i jak dlugo brana?
    Ja obecnie 1 cykl z bromkiem... 2 tab/dziennie...czuje sie zle...

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • Dżasta_a Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się udało w 1 cyklu z Bromkiem, zaczynałam od 1/4 tab, po 4 dniach 1/2, po kolejnych 4 cała tabletka i na tym poprzestałam.
    Brałam do 6 tc, niestety ciąza zakonczyła się poronieniem.

    Mama Aniołka Kropeczki 6tc [*]
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę go już drugi rok i nic. widocznie nie tylko z prolaktyną mam problem:/ nawet nie łudzę się, że sam bromergon mi pomoże

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalam rade brac bromergon tylko miesiac. Wykupilam 3 opakowania na zapas i teraz leza, bo nie jestem w stanie funkcjonowac na tym leku. Jestescie dzielne ze znosicie wszystkie skutki uboczne. Mi sie momentalnie nos zatyka mimo ze nie mam kataru. I cala noc musialam spac z otwarta buzia i bolem zatok. Masakra

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale się nie udało; oprócz bromka of course letrox 50 na tarczycę i dupek na II częśc cyklu. Skutki uboczne fatalne... sama się zastanawiam jak to znoszę już rok...

    bv5tg9v.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Ja dalam rade brac bromergon tylko miesiac. Wykupilam 3 opakowania na zapas i teraz leza, bo nie jestem w stanie funkcjonowac na tym leku. Jestescie dzielne ze znosicie wszystkie skutki uboczne. Mi sie momentalnie nos zatyka mimo ze nie mam kataru. I cala noc musialam spac z otwarta buzia i bolem zatok. Masakra

    To i tak brawo bo ja tylko jedna tabletke wzięłami własnie te objawy o których piszesz miałam...Jak sie w nocy o 3 obudziłam to nie wiedziałam co sie dzieje ze mną :/ nie mogłam oddychac nos zapchany,szum w uszach no generalnie chyba na psychike tez mi zadziałało :/Na drugi dzien ledwo wstałam i całyyyy dzien mogłabym sie patrzec na sufit heheheh Zaraz tel do endo (ona mnie uprzedzała,ze moga sie nie przyjac)izmiana na Norprolac który serdecznie polecam,zakonczyłam go po 14 dniach z Prl 1,17 ng.Jak wspominam bromrgon to wrrrr ...!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bromergon dostalam w celu poprawy owulacji i zmniejszenia pms- nie mam problemu z prolaktyna.
    Lekarz nalega abym brala chociaz pol tabletki bo to najlepsze leki ale nie ma opcji. Nigdy wiecej tego swinstwa..

  • Mama Mai Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam dwa cykle,bezskutecznie. Czułam się normalnie, odstawiłam bo zwątpiłam , że w tym problem..

    Ania 2,5 roku starania
  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od listopada, przez pierwsze 9dni byla tragedia z nudnościami(raz wymioty), bałam się zwiększać dawkę - zaczynałam od 1/4 ze zmianą na 1/2 po 4 dniach, do jednej docelowo. Po 9dniach wszystko ustało. Teraz tylko epizodycznie mam nudności. Ale ciąży nie ma nadal. Mam jeszcze ze 3mce go stosować a później zobaczymy.

  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam bromergon przez 9 miesięcy, zawsze na weczóór, po tym czasie udało się zajść :)

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się udało w drugim cyklu z "Bromergonem" :) Jednak skutki tego leku były fatalne, szczególnie pierwsze 5 dni. Brałam przed samym spaniem, bo opadałam z sił i byłam nie do życia.

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam z 8 lat temu na mnie nie działał a miałam poziom prolaktyny 90!! Dopiero Norprolak zadziałał. Kuracja 3 mies i do dziś jest na poziomie 17. Ciąży do tej pory brak :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer a jak u ciebie z wagą? ja np byłam na diecie i straciłam 15 kg zanim zaszłam, mojej koleżance po utracie 7 kg udało się uregulować cykl, a odstawiła tylko słodycze i pieczywo, może w tym kierunku powinnaś spróbować, o ile masz jakiekolwiek kilogramy na zbyciu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 19:51

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka wrote:
    Flowwer a jak u ciebie z wagą? ja np byłam na diecie i straciłam 15 kg zanim zaszłam, mojej koleżance po utracie 7 kg udało się uregulować cykl, a odstawiła tylko słodycze i pieczywo, może w tym kierunku powinnaś spróbować, o ile masz jakiekolwiek kilogramy na zbyciu:)
    Ja przy wzroście 165cm ważę 50 kg jestem drobnej kości.
    Ja kiedyś miałam ovu potwierdzoną na monitoringu ale mądry dr kazał mi brać dupka od 16dc ale niestety przez prolaktynę tak myślę miałam ovu później i doprowadziło to wszystko kumulacja jak w dużym lotku torbiele, całkowity brak ovu.
    Nie reagowałam na Clo. Torbiele i tylko torbiele czyli LUF.
    Aktualnie jestem po wyregulowaniu wszystkich hormonów. Reaguje tylko na letrizol.
    Ale ciąży na razie brak.
    Przeszłam z 5 endokrynologów masę ginów i aktualnie 3 klinika niepłodności.
    Mam nadzieję zobaczyć dwie kreseczki w tym roku bo na jesień ruszam z IVF.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer w takim razie trzymam kciuki za Ciebie, musi się w końcu udać:):)

    Ja jeszcze 2 mies przed zajściem brałam dicoflor na poprawienie flory i inofem 2 saszetki dziennie, moze to akurat to podziałało już sama nie wiem co dokładnie mi pomogło, ale skoro 4 lata nie mogłam zajść to zakładam że coś co zastosowałam musiało pomóc. do tego jeszcze mialam endometriozę 2st, co prawda ok 2 lata przed zajsciem mialam skretching wiec teoretycznie była wyleczona.

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałam przez rok i nic to nie pimogło tylko 20kg więcej :-(

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Malinowaa Koleżanka
    Postów: 60 20

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy którejś z Was bromergon opóźnił @? Nie wiem co o tym myśleć zwłaszcza, że pęcherzyk mi nie pękł w tym cyklu więc szansa na ciążę znikoma:(

    06.2016 Aniołek 6tc
    11.2016 laparoskopia, diagnoza endometrioza 1/2st.
    08.03.2018 pozytywny test <3 33dc beta 4488
    28.10.2018 Wojtek 2860g i 52cm szczęścia <3
    zrz6j44jznn2sako.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai wrote:
    ja brałam dwa cykle,bezskutecznie. Czułam się normalnie, odstawiłam bo zwątpiłam , że w tym problem..

    Kochana bromka bierze się na zbicie prolaktyny i podobno jeśli masz za wysoki poziom prolaktyny to u 90% pacjentek po odstawieniu prolaktyna skacze z powrotem na wysoki poziom. dlatego mi nie kazali odstawiać tylko mam dopasowaną dawkę, biorę bromka i nadal jestem leczona pod innymi kątami. brałam w tym czsie też CLO i ovarin, miałam też robione hsg. może zapytaj lekarza jak to jest w Twoim przypadku

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena1988 wrote:
    Stosowałam przez rok i nic to nie pimogło tylko 20kg więcej :-(

    podobno zatrzymuje trochę wodę. ja jak wracam po całym dniu z pracy to czuję się jak balon. może to właśńie przez to

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Ja na bromergonie drugi miesiąc. Biorę jedna tabletkę przed snem. Na początku skutki uboczne były fatalne. 1 godzina i jakby ktoś wyłączył mnie z pilota. Po prostu odlatywałam. Teraz już lepiej, ale za to zauważyłam zatkany nos. Nie mogę oddychać. I chyba utylam... nie kontroluje wagi, ale widzę co się dzieje po ubraniach. Dr zlecił jeszcze AMH LH i FSH. Wszystko w normie. Pytanie tylko kiedy będzie upragniona ciąża.... wiecie może kiedy to wszystko zacznie się normować? W sensie prolaktyna. I kiedy szansa na maleństwo wzrośnie ?? Pozdrawiam :-)

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ