X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bromergon skutki ubocze
Odpowiedz

Bromergon skutki ubocze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 25 października 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś w was tez miała tak cholernie zatkany nos po bromergonie? Chwilami mam wrażenie nie się normalnie udusze

    Yanadis
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 25 października 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam i dlatego z tego zrezygnowałam. nie pozwalało mi to normalnie funkcjonować.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 25 października 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te skutki uboczne sa tragiczne ...mdłości ból głowy zatkany nos ...już przemęcze to ostatnie opakowanie i mam nadzieje ze to ostatnie w moim życiu :)

    Yanadis
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 25 października 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomagają spraye na zatkany nos, typu Otrivin, ale nie można tego długo stosować, bo może uszkadzać śluzówkę w nosie.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna a Ty bierzesz caly czas bromka?
    Jaka dawke?

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Maugo Przyjaciółka
    Postów: 341 48

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    Katarzyna a Ty bierzesz caly czas bromka?
    Jaka dawke?


    Ja biorę już piąty miesiąc. Teraz praktycznie nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Nos mam zatkany bardzo rzadko, raczej przed snem. Biorę 1/2 tabletki na noc. Doszło nawet do tego, że jak mam ochotę napić się drinka czy wina to rezygnuję z wzięcia w tym dniu tabletki i wszystko jest ok. Oczywiście nie zdarza się to często, ale raz na jakiś czas.

    Endometrioza
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
    Mam synka :)
  • nowa87 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam kupić wodę morską w sprayu... Mi pomaga :)

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostałam jak myślałam końską dawkę bo odrazu jeden proszek naraz codziennie :) myślałam że będzie źle, nasłuchałam się od znjaomej że chodziła po ścianach, zwracała a jest 3 razy taka jak ja, weic bardzo się bałam. Przez pierwsze dwa dni mnie mdliło, raz zwróciłam co zjadłam na kolację, teraz żadnych skutków ubocznych, każdy organizm jest inny :)

    a z ciekawostek można bromka brac również dopochwowo, mój gin powiedział żebym brała ponieważ wchłanialność jest ta sama a można ominąc skutki uboczne własnie, ale jako że dobrze go toleruję to łykam akurat :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ