X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bromergon zmniejszenie dawki...
Odpowiedz

Bromergon zmniejszenie dawki...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Od ok roku biorę Bromergon w dawce 1/2 tabletki na noc, po ostatnim badaniach prolaktyna z wyniku 497,80 uIU/ml spadła na wynik 169 mIU/I, Pani doktor stwierdziła że dawkę mogę zmniejszyć do 1/4 tabletki na noc, ale mi osobiście dawka wydaje się za mała dla osoby starającej sie o dziecko.. Dodam że biorę również Euthyrox 25.
    Co o tym myślicie? Zostać przy dawce 1/2 tabletki, jak mówi mi intuicja, czy posłuchać lekarza? Już sama nie wiem, naczytałam się żę dawka 1/4 tabletki w sumie nic nie daje ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę o pomoc...

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girls,

    Bralam 2 tab bromka dziennie (1 rano, 1 wieczorem).
    Wszystko fajnie. Z efektow ubocznych tylko zatkany nos.
    Ale prolaktyna spadla ponizej normy, wiec dr zalecila 1 tab dziennie.
    I teraz pojawily sie efekty uboczne - robie sie spiaca.

    Moja teoria: wczesniej organizm czesto dostawal bromergon i sie przyzwyczail do stalego poziomu, a teraz dostaje strzaly.

    Pytanie: myslicie, ze moge sobie zamienic 1x1 tab na 2x1/2 tab?

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze tak :) z tego hecy zadnej nie powinno byc ;)

    Idgie lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ