X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

castagnus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokalanek mnisi (niepokalanek pospolity). To zioło, które powinno być unikane przez kobiety w ciąży. Ironią jest fakt, iż stosują je zazwyczaj osoby pragnące zwiększyć swoje szanse zajścia w ciążę, ponieważ uważa się, że zioło to korzystnie wpływa na płodność. Niepokalanek pomaga również łagodzić objawy zaburzeń hormonalnych i napięcia przedmiesiączkowego.

    Zioło to naprawdę korzystnie wpływa na płodność. Powinno się je jednak spożywać wyłącznie przez 10 pierwszych dni cyklu. Niepokalanek sprawia wówczas, że wyściółka macicy staje się grubsza, co czyni ją bardziej przyjaznym miejscem dla zapłodnionego jajeczka. Daje to pozytywny skutek jedynie przed owulacją. Gdy niepokalanek będzie stosowany w momencie, gdy dojdzie do zapłodnienia, może sprawić, że jajeczko nie zagnieździ się w macicy. Dalsze stosowanie niepokalanka będzie miało niekorzystny wpływ na będący we wczesnej fazie rozwoju płód, ale nie będzie na tyle silne, by doprowadzić do poronienia zanim kobieta zauważy, że jest w ciąży.



    Co o tym sądzicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Czy warto zacząć stosować preparaty roślinne (castagnus, wiesiołek) przed konsultacją z lek specjalistą od niepłodności i jego zaleceniami? Czy lepiej poczekać ??
    Dotychczas chodziłam do ginekologa który niestety nie ma takiej wiedzy żeby mi pomóc i odesłał mnie.
    Moim problemem jest brak owulacji - 3 cykle pod rząd / mam amh 0.9 .. :( oraz niski progest. (Badanie 23 dnia cyklu). Reszta wyników ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ