X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Castagnus - jak brać ?
Odpowiedz

Castagnus - jak brać ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MalinkaNl Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny słuchajcie, byłam u gina i nie zaprzeczę trochę byłam roztrzepana. Mam brać Castagnus od 5dc. Na odchodne gin mi jeszcze raz przypomniał o Castagnusie i mówi: Tylko pamiętaj Castagnus 5-25. Właśnie tak siedzę teraz i się zastanawiam co znaczy 5-25 ?
    Chodzi o to, że mam go brać od 5 do 25 dc ? Zawsze myślałam, że bierze się go dopóki @ się nie pojawi.

    c9891cc62cadf105e39f384f8d7f9771.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ