Forum Starając się z pomocą medyczną Chlamydia ureaplasma mycoplasma
Odpowiedz

Chlamydia ureaplasma mycoplasma

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • AgnieszkaH Autorytet
  Postów: 1062 400

  Wysłany: 25 listopada 2015, 21:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zakładam ten wątek dla wszystkich dziewczyn, które borykają się z tymi bakteriami. Piszcie, jak długo się leczycie i czy udało Wam się zajść w upragnioną ciążę, po wyleczeniu. Ja sama czekam na wyniki badań na owe bakterie. Kosztowało mnie to 480zł, bo były to te czułe badania na DNA bakterii. Co najciekawsze, kiedy byłam badana na chlamydię przed laparoskopią z krwi wyszło tylko, że kiedyś byłam zakażona, ale teraz po bakterii nie ma już śladu. Staram się o dzidziusia już rok bez powodzenia, dlatego lekarz zlecił te dokładniejsze badania, bo podejrzewa, że jednak któraś z tych cholernych bakterii we mnie siedzi i jest przyczyną dotychczasowych niepowodzeń. Chciałabym się dowiedzieć, jakie są Wasze historie:)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 21:06

  AgnieszkaH
  34 lata
  Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
  4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
  1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
  2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
  FET - a któż to wie...???
  Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!

  Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
  KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47% na intralipidzie - teraz nie wiem...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego