Forum Starając się z pomocą medyczną Chlamydia ureaplasma mycoplasma
Odpowiedz

Chlamydia ureaplasma mycoplasma

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2015, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam ten wątek dla wszystkich dziewczyn, które borykają się z tymi bakteriami. Piszcie, jak długo się leczycie i czy udało Wam się zajść w upragnioną ciążę, po wyleczeniu. Ja sama czekam na wyniki badań na owe bakterie. Kosztowało mnie to 480zł, bo były to te czułe badania na DNA bakterii. Co najciekawsze, kiedy byłam badana na chlamydię przed laparoskopią z krwi wyszło tylko, że kiedyś byłam zakażona, ale teraz po bakterii nie ma już śladu. Staram się o dzidziusia już rok bez powodzenia, dlatego lekarz zlecił te dokładniejsze badania, bo podejrzewa, że jednak któraś z tych cholernych bakterii we mnie siedzi i jest przyczyną dotychczasowych niepowodzeń. Chciałabym się dowiedzieć, jakie są Wasze historie:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 21:06

AgnieszkaH
    34 lata
    Starania od 2014r.
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF 02.2019 ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF 01.2020 ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    Pół roku leczenia ureaplasmy.
    1 FET 13.10.2021 Embryoglue+Accofil+Encorton - 7tc puste jajo 💔

Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium (stany zapalne), słabe komórki, PAI-1 hetero, PCO, zrosty, mięśniak śródścienny itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2
    Mam jeszcze ❄❄
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ