X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Choler** orgametril
Odpowiedz

Choler** orgametril

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie ku przestrodze albo mi wyjaśnijcie .cierpię na nie pekajace pecherzyki przez LUF. Od początku mam prawie pco . Lekarz na skalę naukowca podejrzewa endometrioze .ale wróćmy do początku. Jak pęcherz nie Pekal bo zastrzykach to robiła się torbiel i bez podania progesteronu w formie luteiny czy duphaston czekałAbym na okres z 60 dni a dzięki tym lekom okres przychodzi w terminie . Ostatnio podał mi lekarz orgametril .I to chyba zdyskwalifikowalo mnie do wyczekanej histerolaparoslopii. Spędziłam dobę w szpitalu i w drugiej dobie dostałam krwawienia w środku cyklu . I odrazu jak im powiedziałam dostałam wypis i termin za miesiąc .czy wy również po tym środku mialyscie plamienia wśród cyklu ? bo nie wiem czy to zbieg okoloczicznosci .bo teraz tego leku nie wezmę na torbiel

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytaj ulotkę. Krwawienia srodcykliczne przy tym leku mogą się zdarzyć. Jest to wyraźnie napisane.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś brać orgametrill cały cykl?jeśli tak to takie krwawienie mogło się zdarzyć. Ja raz dostałam orgametrill na 4cm torbiel ale brałam wtedy tylko w drugiej fazie cyklu orzez 7 dni i żadnych skutków ubocznych nie było. A co znaczy że masz prawie pco?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obraz jajników wygląda na pco .otoczone są drobnymi licznymi pecherzykami natomiast badanIa hormonalne mieszczą się w dolnej granicy .czyli objawy skłonność ku temu nie płodnośc.mam plamienie z nablonkiem. Orgametril brałam na dużą torbiel z nie pęknie tego pecherzyka .brałam 10 dni po 4 tabletki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego polecam nie brać tego jak się ma za cykl operacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 14:15

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam orgametril i pięknie mi po pierwsze złuszczył endo - miałam polipy na endometrium i dzieki niemu własnie jeden polip zniknał ..nie miałąm po nim żadnych skutków ubocznych , no i był to jedyny lek dzięki któremu udało mi sie przedłuzyc cykl tak żeby w następnym cyklu miec histeropskopie

    niestety na każdego działa inaczej

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ten lek bardzo fajnie złuszcza endometrium. Click, ale Ty brałaś bardzo dużą dawkę tego leku, a jest on bardzo silny więc może stąd takie rewolucje po nim.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak . Ale jakby co zawsze przestroga żeby miesiąc przed operacja ginekologiczna nie brać. Jedna z dziewczyn pisała że w 12 dc miała plamienia .tak Jak ja i wywalono mnie ze szpitala .zastanawiam się czy przy takich plamieniach jajeczka rosną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy porażka drugi nie zaczął się nowy cykl . Noszę podpaske są plamienia ale z nablonkiem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ