X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ciąża czy totbiel?
Odpowiedz

ciąża czy totbiel?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paninka Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 6 lutego 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w cyklu stymulowanym clo. W 13 dc na monitoringu było widać pęcherzyk 30mm. Lekarka stwierdziła, że nic już z niego nie będzie, ale zrobiła zastrzyk ovitrelle i kazała brać utrogestan od 19 dc. Wczoraj wyszedł mi pozytywny test ciążowy. Kreska była słaba, a dzisiaj na drugim teście już wyraźnie widoczna (25dc). Czy jest duże prawdopodobieństwo, że powstała torbiel i to ona fałszuje wynik testu? O ciąże staram się już bardzo długo i boję się cieszyć, bo nie chcę się rozczarować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 20:01

    km5scwa1aut8uv9t.png
    dqpr6iyewwcyi6lc.png
    k0kdha00tco1nrqi.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 lutego 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm a jestes pewna ze ten pozytywny test to nie jest skutek ovitrelle?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 lutego 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie ze ovitrelle to przeciez hcg.

  • paninka Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 6 lutego 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślałam, ale nigdy wcześniej po 12 dniach od ovitrelle nie wyszedł mi pozytywny test. Poza tym kreska jest bardziej widoczna niż wczoraj.

    km5scwa1aut8uv9t.png
    dqpr6iyewwcyi6lc.png
    k0kdha00tco1nrqi.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pecherzyk 30mm tez potrafi czasem peknac wiec kto wie:) zycze szczescia!

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 6 lutego 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paninka wrote:
    Jestem w cyklu stymulowanym clo. W 13 dc na monitoringu było widać pęcherzyk 30mm. Lekarka stwierdziła, że nic już z niego nie będzie, ale zrobiła zastrzyk ovitrelle i kazała brać utrogestan od 19 dc. Wczoraj wyszedł mi pozytywny test ciążowy. Kreska była słaba, a dzisiaj na drugim teście już wyraźnie widoczna (25dc). Czy jest duże prawdopodobieństwo, że powstała torbiel i to ona fałszuje wynik testu? O ciąże staram się już bardzo długo i boję się cieszyć, bo nie chcę się rozczarować.

    Prawdopodobieństwo istnieje, ale najlepiej zrób betę i sprawdź przyrost.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • paninka Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 7 lutego 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Pecherzyk 30mm tez potrafi czasem peknac wiec kto wie:) zycze szczescia!
    Dziękuje

    Bella93 no wlasnie bety nie moge zrobic, bo mieszkam w Szwajcarii, a tu trzeba najpierw isc do gina i dopiero wtedy ewentualnie. Chyba oszaleje z niepewności.

    km5scwa1aut8uv9t.png
    dqpr6iyewwcyi6lc.png
    k0kdha00tco1nrqi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ