X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ciąża naturalna po udrożnieniu jajowodów
Odpowiedz

Ciąża naturalna po udrożnieniu jajowodów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miamia Koleżanka
    Postów: 40 1

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Czy są tu osoby,którym udało się zajść naturalnie w ciążę po mechanicznym udrożnieniu jajowodów?
    Nie chodzi mi o lekkie przytkanie, gdzie pomogło podanie kontrastu, tylko o sytuację gdzie np: podczas laparoskopii nie dało sie udrożnić jajowodów nawet pod dużym ciśnieniem i był wykonywany zabieg typowego udrożnienia np: w Lublinie.
    Będę wdzięczna za informacje.

  • miamia Koleżanka
    Postów: 40 1

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyżby nie było takich przypadków???

  • Wombat Autorytet
    Postów: 1247 1624

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi póki co się nie udało i już straciłam na to nadzieję. Udroznione miałam w czerwcu 2018.

    qb3c20mm8gig3vkj.png
    Starania od 6.2017
    2xHSG - niedrożność jajowodów
    11.2018 - laparoskopia
    10.03.2019 - ivf start
    25.03.2019 - transfer 4.2.2
    1.06.2019 - 12tc poronienie zatrzymane :(
    24.09.2019 - transfer 4.2.2
    8.01.2021 - naturalny cud - Ania 15tc 💔
  • Fiszys Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja miałam oba jajowody niedrożne (odkryte podczas laparoskopii w sierpniu). Zdecydowałam się na selektywne HSG wykonywane w Lublinie, zabieg miałam robiony w listopadzie. Udało się udrożnić oba jajowody. I szczerze nie sądziłam że coś z tego będzie, a już w 3 cyklu zaszłam w ciążę naturalnie 😉

    Mały cud ❤️
    ckai9jcg9hxjjoq2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ