X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Clexan czy neoparin ?
Odpowiedz

Clexan czy neoparin ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zalecenie od lekarza przyjmować heparynę. I mojemu lekarzowi jest obojętnie na co wypisze recepte. I tu jest moje pytanie. Co jest lepsze, ci wy stosowalyscie, jaka jest różnica i co polecacie. Zdania są tak różne na ten temat że sama nie wiem co wyprać. Nie możemy tu o kwestie finansowej tylko o samym dzialaniu.

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 marca 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:45

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 23 marca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbowałam tylko Neoparin i Fraxiparine, po tym drugim miałam cały zielony brzuch od siniaków więc teraz zawsze proszę o Neoparin. To jest ta sama substancja co w Clexane, Fraxi ma coś innego.

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ