Forum Starając się z pomocą medyczną Clexan czy neoparin ?
Odpowiedz

Clexan czy neoparin ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mildred Autorytet

Wysłany: 22 marca 2019, 07:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zalecenie od lekarza przyjmować heparynę. I mojemu lekarzowi jest obojętnie na co wypisze recepte. I tu jest moje pytanie. Co jest lepsze, ci wy stosowalyscie, jaka jest różnica i co polecacie. Zdania są tak różne na ten temat że sama nie wiem co wyprać. Nie możemy tu o kwestie finansowej tylko o samym dzialaniu.

9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 23 marca 2019, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:45

atdcl6d8afs9zxzu.png

p19u3e3kiytw9r2q.png
  • japonka Autorytet

Wysłany: 23 marca 2019, 23:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbowałam tylko Neoparin i Fraxiparine, po tym drugim miałam cały zielony brzuch od siniaków więc teraz zawsze proszę o Neoparin. To jest ta sama substancja co w Clexane, Fraxi ma coś innego.

a5526252e0.png

38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego