X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLO 3 pęcherzyki pregnyl
Odpowiedz

CLO 3 pęcherzyki pregnyl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • trigeria Przyjaciółka
    Postów: 99 65

    Wysłany: 8 października 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś po stymulacji CLO miała 3 dominujące pęcherzyki i podany pregnyl.

    Mój ginekolog mnie postraszyl że mogą być z tego trojaczki. Czy akurat wszystkie te pęcherzyki muszą pęknąć?

    xyz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIE! napisalam, Ci i wyluzuj, oczywiście mogę być trojaczki ,ale hmmm kobieto....

  • trigeria Przyjaciółka
    Postów: 99 65

    Wysłany: 9 października 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam tylko ponieważ mój ginekolog nie chciał podać pregnylu ze względu na te 3 pęcherzyki.

    xyz
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ