X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną clo a starania
Odpowiedz

clo a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wlasnie jestem w trakcie brania clo juz jestem po pierwszej turze brania clo i niestety poronilam czy jest jakas szansa ze teraz wszystko sie uda czy moze miala ktoras z was podobnie?? w sumie staramy sie juz rok czasu i jakos to nie wychodzi...pozdrawiam

    Magda26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszamy do wątku o clo https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/clo,15.html.

    Dzisiaj tam mamy szczęśliwą nowinę :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ