Forum Starając się z pomocą medyczną CLO+BROMERGON?
Odpowiedz

CLO+BROMERGON?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ivv Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2013, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie, proszę o pomoc w sprawie leków, które brałam i mam brać. W ostatnim cyklu brałam bromergon + luteinę (16-25d.c.). Miałam kontynuować leczenie do końca roku, a w styczniu iść po leki "na ciążę" :) o ile wcześniej bym nie zaskoczyła. Wczoraj jednak stwierdziłam, że nie chcę czekać. Zadzwoniłam do pani dr (niestety jest za granicą) i pozwoliła mi wziąć clostilbegyt, estrofem i duphaston, które mam jeszcze po pierwszych (owocnych) staraniach. I teraz mam problem - co z bromergonem? NIe zapytałam jej czy go odstawiać czy nie, a nie będę jej truła podczas urlopu. Brałyście może oba leki jednocześnie? Nie wiem co robić. Będę wdzięczna za pomoc :)

tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • Madzia82 Autorytet

Wysłany: 18 sierpnia 2013, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bromergon bierz na razie. Gdy dowiesz się że jesteś w ciąży to natychmiast go odstaw.

• ivv Autorytet

Wysłany: 18 sierpnia 2013, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedź, właśnie znalazłam na innych stronkach info, że to normalne połączenie leków, także - zaczynamy :)

tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)