X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLO+BROMERGON?
Odpowiedz

CLO+BROMERGON?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie, proszę o pomoc w sprawie leków, które brałam i mam brać. W ostatnim cyklu brałam bromergon + luteinę (16-25d.c.). Miałam kontynuować leczenie do końca roku, a w styczniu iść po leki "na ciążę" :) o ile wcześniej bym nie zaskoczyła. Wczoraj jednak stwierdziłam, że nie chcę czekać. Zadzwoniłam do pani dr (niestety jest za granicą) i pozwoliła mi wziąć clostilbegyt, estrofem i duphaston, które mam jeszcze po pierwszych (owocnych) staraniach. I teraz mam problem - co z bromergonem? NIe zapytałam jej czy go odstawiać czy nie, a nie będę jej truła podczas urlopu. Brałyście może oba leki jednocześnie? Nie wiem co robić. Będę wdzięczna za pomoc :)

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bromergon bierz na razie. Gdy dowiesz się że jesteś w ciąży to natychmiast go odstaw.

  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedź, właśnie znalazłam na innych stronkach info, że to normalne połączenie leków, także - zaczynamy :)

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ