X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLO+BROMERGON?
Odpowiedz

CLO+BROMERGON?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ivv Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2013, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie, proszę o pomoc w sprawie leków, które brałam i mam brać. W ostatnim cyklu brałam bromergon + luteinę (16-25d.c.). Miałam kontynuować leczenie do końca roku, a w styczniu iść po leki "na ciążę" :) o ile wcześniej bym nie zaskoczyła. Wczoraj jednak stwierdziłam, że nie chcę czekać. Zadzwoniłam do pani dr (niestety jest za granicą) i pozwoliła mi wziąć clostilbegyt, estrofem i duphaston, które mam jeszcze po pierwszych (owocnych) staraniach. I teraz mam problem - co z bromergonem? NIe zapytałam jej czy go odstawiać czy nie, a nie będę jej truła podczas urlopu. Brałyście może oba leki jednocześnie? Nie wiem co robić. Będę wdzięczna za pomoc :)

tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • Madzia82 Autorytet

Wysłany: 18 sierpnia 2013, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bromergon bierz na razie. Gdy dowiesz się że jesteś w ciąży to natychmiast go odstaw.

• ivv Autorytet

Wysłany: 18 sierpnia 2013, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedź, właśnie znalazłam na innych stronkach info, że to normalne połączenie leków, także - zaczynamy :)

tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ