X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną clo, estrofem i duphaston bez sprawdzenia owulacji-watpliwosci co do ginekologa
Odpowiedz

clo, estrofem i duphaston bez sprawdzenia owulacji-watpliwosci co do ginekologa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) mam pytanie, bo chyba nie jestem pewna mojego ginekologa..
    zrobilismy badanie nasienia i moje hormony - wszytsko wyszlo ok z moimi hormonami u meza byla bakteria i u mnie tez jakas bakteria. Mimo ze z hormonami bylo ok , lekarz przepisal mi clo, estrofem i duphaton bez sprawdzenia czy jest owulacja, mam sie zglosic dopiero za 3 m-ce no chyba ze bede w ciazy.. nie wiem co o tym myslec, jak mi to przepisywal to nie wiedzialam ze to sa hormony... myslicie zeby brac te leki czy najpierw sprobowac z samym wyleczeniem bakteriii.. ? prosze o rady bo nie wiem co robic :)

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, że nie przepisał nic na te bakterie, bo może one są wszystkiemu winne. Ja mam dokładnie ten sam zestaw leków, co Ty. Od 1 do 12 dnia estrofem, od 5 do 9 dnia CLO dwie tabletki i od 16 do 25 dnia duphaston. CLO drugi cykl biorę i przy tej dawce w końcu ruszył drugi jajnik, bo poprzednio tylko na prawym jejniku rosły pęcherzyki. A wiem to, bo w trakcie stosowania leków chodziłam na monitoring, żeby wiedzieć, czy pęcherzyk jest, czy rośnie, czy jest dobre endometrium.

    Przy CLO trzeba uważać, bo jajniki mogą różnie reagować i mi ginekolog powiedziała, że mogą nadmiernie urosnąć i powodować ból. Dlatego trzeba być pod stałą opieką lekarza.

    Może spróbuj pójść do innego lekarza.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ