Forum Starając się z pomocą medyczną Clo + estrofem i mucosolvan.
Odpowiedz

Clo + estrofem i mucosolvan.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • iwi87 Koleżanka
  Postów: 82 10

  Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Czy ktos stosowal przy clo mucosolvan i estrofem? Mam to brac od 12-15dc 15dc powinna byc owulacja. Czy to pomaga na sluz?? Bo przy Clo go nie mam. Chodzi oczywiscie o plodny sluz.

  a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
 • tulipanna Autorytet
  Postów: 4719 2090

  Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  O clo jest osobny temat, a co do mucosolvanu, to większość z nas tu na forum pije guajazyl na poprawę śluzu. To też syrop wyksztuśny, ja osobiście bardzo chwaliłam. Nie wiem czy o mucosolvanie ktoś coś tu napisze.

  wnid9vvjl1hs5kx5.png
  419005497f.png
 • kitty_22 Znajoma
  Postów: 21 5

  Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja radzę uważać z estrofemem. Brałam go przez 5 cykli stymulowanych CLO i zawsze jakoś żaden pęcherzyk nie rósł powyżej 14 mm. Udałam się więc do kliniki leczenia niepłodności, gdzie lekarz wyjaśnił mi, że odchodzi się już od stosowania estrofemu, gdyż wykazuje on działanie antykoncepcyjne i tym samym hamujące owulację!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego