X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLO - ile pęcherzyków udało się wam wyhodować ?
Odpowiedz

CLO - ile pęcherzyków udało się wam wyhodować ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 21 maja 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Ja przy stymulacji 1x1 wyhodowalam 4 pęcherzyki w tym 3 na lewym. Potem ginekolog zmienjszyła dawkę na 0,5x1 i na niej był zawsze jeden pęcherzyk. Ciąży niestety nadal brak a zmieniłam lekarza i leki. Powodzenia i oby dla Was CLO było szczęśliwe :)
    a czulas cos jak roslo? :) ja nie czuje kompletnie nic boje sie ze sie rozczaruje na monitoringu:(

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 21 maja 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Ja mam w srode monitoring, po polowce clo nie uroslo nic, teraz bralam 1 i nie czuje zadnego bolu... a u Was jak bylo? Czulyscie jak cos ,,rosnie"?

    Hej Patrycja. Ja miałam dwa cykle stymulowane CLO...w pierwszym wyhodowałam 3 pęcherzyki, w drugim cztery...za każdym razem czułam, że coś się dzieje, tzn. nie jakoś mocno, ale delikatnie jajniki pobolewały...za to dosyć mocno czułam pękanie w pierwszym cyklu, a w drugim myślałam, że nie pękły, bo prawie nic nie czułam. Długo się staracie?

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 21 maja 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    a czulas cos jak roslo? :) ja nie czuje kompletnie nic boje sie ze sie rozczaruje na monitoringu:(

    Tylko delikatnie czułam pracę jajników. A już na bank nie czułam różnicy między 4 pęcherzykami a 1. Największy ból jajników czułam przy piciu ziół o.Sroki a nie na lekach.

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 24 maja 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Hej Patrycja. Ja miałam dwa cykle stymulowane CLO...w pierwszym wyhodowałam 3 pęcherzyki, w drugim cztery...za każdym razem czułam, że coś się dzieje, tzn. nie jakoś mocno, ale delikatnie jajniki pobolewały...za to dosyć mocno czułam pękanie w pierwszym cyklu, a w drugim myślałam, że nie pękły, bo prawie nic nie czułam. Długo się staracie?

    nie zabezpieczamy sie okolo 2 lat... a z calego serca to kilka miesiecy probujemy i nic... Bylam na monit wczoraj, na obu jajnikach pecherzyki, na prawym dominujacy 10mm, mam przyjsc za tydzien. pytanie czy sie rozklreci, czy urosnie...... ciagle o tym mysle... :(

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 24 maja 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Tylko delikatnie czułam pracę jajników. A już na bank nie czułam różnicy między 4 pęcherzykami a 1. Największy ból jajników czułam przy piciu ziół o.Sroki a nie na lekach.
    ja wlasnie nie czulam prawie nic a tak jak wyzej napisalam mam 1 dominujacy 10mm ale pytanie czy bedzie rosl prawidlowo.... w srode przyszla mam przyjsc na monitoring.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ