Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz na Dzień Ojca!

Co wiesz o plemnikach swojego partnera?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLOSTIBEGYT I LUTENYL brala ktoras?
Odpowiedz

CLOSTIBEGYT I LUTENYL brala ktoras?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2013, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdaje relacje z wizyty u gina
    a wiec:Trzon macicy wielkosci zwyklej jednorodny echogenicznie .Echo endometrium o grubosci 5,1mm nie odpowiada fazie cyklu, jednorodne.Jajniki obustronne prawidlowe zatoka douglasa wolna. To usg
    do tego dostalam cos takiego ale jeszcze nie wykupilam w wiec clostibegyt brac od 5-9dc oraz lutenyl - brac 1 przez 10 dni
    krcze nie wiem co robic czy wykupic i brac czy czekac na okres ktory nie wiem kiedy przyjdzie i polozyc sie na badania do szpitala

ex2b4z17yxk8dczz.png

km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Ulala Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2013, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia jest tu wątek pcos i tam jest dużo dziewczyn co biorą clo. ja jestem jedną z nich. jak widać po twoim wykresie masz cykle bezowulacyjne a clo jest własnie lekiem który pomaga owulacji. mi pomogło za 1 razem i to dwa razy! tylko ja brałam od 3 dc bo wtedy owu wypada ok 13 dc a jak bierzesz od 5 to automatycznie owu będzie późnej. a lekarz nie dał ci luteiny na wywołanie okresu??

201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sywia, ja podpisuje sie pod wypowiedzia Ulali, napisze ci co mi powiedziala moja gine : jezeli zaczniesz teraz brac luteine ktora jest progesteronem, do dwoch tygodni po jej odstawieniu powinna wystapic miesiaczka, wtedy w 3 dniu cyklu ( lub w innym, w zaleznosci co ci powiedzial lekarz ) zaczniesz brac clo ktory stymuluje owulacje. Po zakonczeniu brania clo warto isc na monitorig, lekarz bedzie w stanie stwierdzic czy pecherzyk urosl, czasami rosna i nie pekaja wtedy podaje sie pregny. Po stwierdzeniu ze owulacja nastapila podaje sie znowu progesteron ( duphaston, luteine), ktory ma pomoc z zagniezdzeniu sie zarodka i podtrzymaniu ewentualnej bardzo wczesniej ciazy !

• sylwiunia Autorytet

Wysłany: 13 maja 2013, 05:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile kosztuje clostibelgyt

"Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

6es3onyx9001zu66.png
  • Ancia77 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2013, 06:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za 10 tabletek placilam 23 zl

sylwiunia lubi tę wiadomość

iv092n0amkzp6vtf.png
  • sylwiunia Autorytet

Wysłany: 13 maja 2013, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :)

"Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ