X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLOSTILBELGYT

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 23 maja 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Kochane. U mnie pierwszy cykl z clostilbelgyt. Owulka przypada na jutro jakoś....w czwartek pecherzyk 22mm 💕💕💕😍 dzis testy owu pozytywne. Ból w prawym jajniku straszny dziś....promieniujacy. W którym cyklu udało sie wam z CLO? "Przytulamy" sie od piątku codzień(bo maz jest tylko na week w domu) chociaz przytulamy sie caly miesiac bez względu na dni 💕 ale zastanawiam się....czy jest szansa...jak u was było? Ja za yydz robie progestegon jeśli będzie mały to bedzie zastrzyk z Ovitrelle. Ale narazie czekac do terminu miesiączki czy sie pojawi czy bedzie ciaza.....

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa, ale staraczka już od półtora roku jakoś 🙊 u mnie już trzeci cykl z clo i niestety już dziś wiem, że nieudany... Także również chętnie się dowiem, kiedy innym się udało 😉 zastanawia mnie tylko jak to jest z tym zastrzykiem, bo lekarz każe mi się kłuć w owulację, a Tobie po tygodniu od owulacji? Czy lekarz jakoś to tłumaczył? Mój w ogóle nie kazał badać progesteronu, więc już nie wiem jak to jest 🤔 Długo się staracie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ