X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Co lepsze Novum i Invicta?
Odpowiedz

Co lepsze Novum i Invicta?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 8 października 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w Invikcie, ale zastanawiam się nad Novum, bo czytałam, że jest lepsza. Jakie są Wasze opinie?

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 8 października 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy bedzie mial inne zdanie. Kazda z nas od lekarza oczekuje czegos innego. Ja leczylam sie w Invimedzie. Novum omijalam wielkim lukiem. A czy slusznie? Tego nie wiem. Wybralam Invimed i lekarza najmniej rozmawiajacego. Potrzebowalam konkretow i tak bylo. Ja jestem zadowolona z tej konkretnej kliniki. A czy juz zaczelas tam leczenie czy dopiero zaczynasz? Bo jak zaczynasz, to moze warto dac lekarzom szanse sie wykazac? A jesli masz juz dosc leczenia tam, bo nie przynosi oczekiwanego efektu, to trzeba powaznie sie zastanowic.
    Moja bratowa leczyla sie w Novum i byla zadowolona. A ja wyszlam z zalozenia, ze za wiele skrajnych opini o tej klinice slyszalam, jakos nie przekonala mnie ta klinika. I wybralam inna.

  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 8 października 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia82 wrote:
    Kazdy bedzie mial inne zdanie. Kazda z nas od lekarza oczekuje czegos innego. Ja leczylam sie w Invimedzie. Novum omijalam wielkim lukiem. A czy slusznie? Tego nie wiem. Wybralam Invimed i lekarza najmniej rozmawiajacego. Potrzebowalam konkretow i tak bylo. Ja jestem zadowolona z tej konkretnej kliniki. A czy juz zaczelas tam leczenie czy dopiero zaczynasz? Bo jak zaczynasz, to moze warto dac lekarzom szanse sie wykazac? A jesli masz juz dosc leczenia tam, bo nie przynosi oczekiwanego efektu, to trzeba powaznie sie zastanowic.
    Moja bratowa leczyla sie w Novum i byla zadowolona. A ja wyszlam z zalozenia, ze za wiele skrajnych opini o tej klinice slyszalam, jakos nie przekonala mnie ta klinika. I wybralam inna.


    Leczę się w Invikcie od stycznia i nic, teraz prawdopodobnie podejdę do inseminacji, a chodzę do doktora Kunickiego. Lekarz jest tylko rozmowny jak ja zadaję pytania. Dodatkowo chodzę na obserwację cyklu do dr Pałaszewskiego, ale On już jest bardziej gadatliwy. Też jestem konkretną osobą i chciałabym słyszeć konkrety. Cały czas nie mogę zrozumieć dlaczego nic nie robią z moją prolaktyną, która potrafi być bardzo wysoka, lekarz twierdzi, że to nie ma znaczenia.... nie rozumiem
    Ja już raz byłam w naturalnej ciąży, ale pozamacicznej i niestety od 2,5 roku od tamtego wydarzenia nic się nie dzieje:(.
    Już mam dość, myślę nawet o invitro...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a u kogo w Invimedzie sie leczylas?

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 8 października 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mojej wiedzy przy naturalnych staraniach prolaktyna ma gigantyczne znaczenie. Przy ivf juz nie.
    Ja w Invimedzie chodzilam do dr Rokickiego.

    Sky lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia82 wrote:
    Wg mojej wiedzy przy naturalnych staraniach prolaktyna ma gigantyczne znaczenie. Przy ivf juz nie.
    Ja w Invimedzie chodzilam do dr Rokickiego.
    tez tam chodze:) do niego, facet ma mega wiedze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja tez do Rokickiego :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ