X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Cyclo-progynova.
Odpowiedz

Cyclo-progynova.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy ktoras z Was stosowala i jakie byly efekty leczenia. Czy mozliwa jest wogole owulacja przy tym leku???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jestem jedyna na owu co ja bierze.......szkoda,myslalam ze powymieniamy sie doswiadczeniami i obserwacjami...;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) ja zazywałam cyclo-progynove na regulacje @ oczywiscie starałam się długo w ciąże zajsc i zaszłam w prawie 4 cyklu stosowania leku :D i owulacja chyba miałam a myslałam,że wg jej nie mam a w jakim celu ja bierzesz ? Pozdrawiam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej kochana ale mi nadzieji narobiłaś. Ja mam niedoczynność jajnikową, stwierdzona wczesną menopauze i dostałam progynove na przywrócenie pracy jajników. Mam ja brac przez 3 miesiące. Ma mi pomóc zajść w upragniona ciąże. A w którym dniu miałaś owulacje w tym szczęśliwym cyklu?

    Kitty.Noir lubi tę wiadomość

  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wąłsnie zaczynam brać 2 opakowania... zobaczymy, jest ktoś na forum kto również to bierze???

    20120602580114.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja bralam cyclo bo nie rosly mi pecherzyki- 3 mce kuracji ale efektow brak, z tym ze przyczyna nierosniecia pecherzykow okazala sie calkiem inna- hiperinsulinemia (zbyt wysoka insulina tez hamuje ich wzrost)
    wlasnie skonczylam 1 cykl z inofolikiem plus dieta z niskim IG- lepiej juz czulam owu
    zobaczymy co dalej....

    gretka
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 października 2017, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie biorę i o dziwo mam ovu ;) potwierdzoną na monitoringu.
    Wcześniej tylko ovu na cyklach stymulowanych lamettą. Poprzedni cykl na antykach bo leczę zapalenie endometrium.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 15 lipca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda ale jak Wam poszła kuracja z tym lekiem? Ja jestem teraz na brązowych tabletkach nie widzę skutków ubocznych ale jak jest z tą ciąża? Można przy tym leku zajść?

  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna zajsc, ja zaszlam w ciaze na cykloprogynovie :)

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Mozna zajsc, ja zaszlam w ciaze na cykloprogynovie :)
    W trakcie brania czy po?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ