X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Cyclo-progynova.
Odpowiedz

Cyclo-progynova.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy ktoras z Was stosowala i jakie byly efekty leczenia. Czy mozliwa jest wogole owulacja przy tym leku???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jestem jedyna na owu co ja bierze.......szkoda,myslalam ze powymieniamy sie doswiadczeniami i obserwacjami...;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) ja zazywałam cyclo-progynove na regulacje @ oczywiscie starałam się długo w ciąże zajsc i zaszłam w prawie 4 cyklu stosowania leku :D i owulacja chyba miałam a myslałam,że wg jej nie mam a w jakim celu ja bierzesz ? Pozdrawiam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej kochana ale mi nadzieji narobiłaś. Ja mam niedoczynność jajnikową, stwierdzona wczesną menopauze i dostałam progynove na przywrócenie pracy jajników. Mam ja brac przez 3 miesiące. Ma mi pomóc zajść w upragniona ciąże. A w którym dniu miałaś owulacje w tym szczęśliwym cyklu?

    Kitty.Noir lubi tę wiadomość

  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wąłsnie zaczynam brać 2 opakowania... zobaczymy, jest ktoś na forum kto również to bierze???

    20120602580114.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja bralam cyclo bo nie rosly mi pecherzyki- 3 mce kuracji ale efektow brak, z tym ze przyczyna nierosniecia pecherzykow okazala sie calkiem inna- hiperinsulinemia (zbyt wysoka insulina tez hamuje ich wzrost)
    wlasnie skonczylam 1 cykl z inofolikiem plus dieta z niskim IG- lepiej juz czulam owu
    zobaczymy co dalej....

    gretka
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 października 2017, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie biorę i o dziwo mam ovu ;) potwierdzoną na monitoringu.
    Wcześniej tylko ovu na cyklach stymulowanych lamettą. Poprzedni cykl na antykach bo leczę zapalenie endometrium.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 15 lipca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda ale jak Wam poszła kuracja z tym lekiem? Ja jestem teraz na brązowych tabletkach nie widzę skutków ubocznych ale jak jest z tą ciąża? Można przy tym leku zajść?

  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna zajsc, ja zaszlam w ciaze na cykloprogynovie :)

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Mozna zajsc, ja zaszlam w ciaze na cykloprogynovie :)
    W trakcie brania czy po?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ