X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CZY KOMUS PEKL PECHERZYK 29-30mm???:(
Odpowiedz

CZY KOMUS PEKL PECHERZYK 29-30mm???:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie jak w temacie czy taki pecherzyk moze jeszcze peknac,3 dni po pregnylu,pecherzyk nadal wyglada prawidlowo ale nie pekl..czy jest jeszcze szansa??:(

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, nie wiem jak po pregnylu, ale ja przy stymulacji clo miałam taki 30 mm w 12 dc i pękł sam.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz 3dni po zastrzyku to juz raczej nie peknie :(. Chyba w Twoim przypadku za mala dawka-5,10 czy 15 tysiecy??

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawka 10000... urosl po podaniu pregnylu 8mm w ciagu doby, byl ladny i "napiety" jak okreslil lekarz ale nie pekl.Alicja a tylko raz Ci sie zdarzyl taki wielki?

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko raz lekarz zrobił mi monitoring po clo i powiedział, że tak duży pęcherzyk jest prawidłowy i taki ma być. Niestety nic z tego nie wyszło.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze taki 30 faktycznie jest niezbyt wartosciowy skoro nic nie wyszlo:/

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak,byłam u dwóch lekarzy,pierwszy powiedział, że pęcherzyk jak na 12 dc jest zbyt duży, drugi prowadzący stwierdził, że taki ma być i że jest bardzo dobrze. Suma-sumarum nie wiem, ale pomimo stymulacji nie zaciążyłam.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez taki mialam w 12dc. Lekarz powiedzial ze widywal juz ciaze z takich olbrzymich pecherzykow chociaz wiekszosc jednak nie peka. A u Ciebie widze co lekarz to opinia, zglupiec mozna:/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ