X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czy możliwa ciąża
Odpowiedz

Czy możliwa ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marta czekam na cud Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Według mierzenia temperatury i USG wyszło że owulacja wyszła pięknie. Na następnej wizycie Pani dr zauważyła coś na USG lecz nie chciała robić nadziei i nie powiedziała że to pewna ciąża. Dziś otrzymałam wyniki progesteronu i wyszedł 1,3 ng/ml. Czy możliwa jest ciąża przy takim wyniku? Wizytę mam w poniedziałek, a bardzo się martwię gdyż miałam dziś plamienia.

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 192 59

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta czekam na cud wrote:
    Witam. Według mierzenia temperatury i USG wyszło że owulacja wyszła pięknie. Na następnej wizycie Pani dr zauważyła coś na USG lecz nie chciała robić nadziei i nie powiedziała że to pewna ciąża. Dziś otrzymałam wyniki progesteronu i wyszedł 1,3 ng/ml. Czy możliwa jest ciąża przy takim wyniku? Wizytę mam w poniedziałek, a bardzo się martwię gdyż miałam dziś plamienia.
    Cześć, z mojej wiedzy raczej nie możliwe, ponoć najniższy progesteron jaki może utrzymać ciaze to 6 ng/ml. A betę robiłaś?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ