X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czy ovitrelle wpływa na poziom progesteronu?
Odpowiedz

Czy ovitrelle wpływa na poziom progesteronu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczęta!
    Z racji tego że mam po cp niedrożny lewy jajowód a owu od 10 miesięcy jak na złość była z lewego... to w tym cyklu, kiedy uzyskaliśmy piękny pęcherzyk po pravej stronie gin dał mi Ovitrelle. Zastrzyk robiłam w sobotę rano, spodziewana owu w niedzielę. Wczoraj - 3 dpo zrobiłam progesteron przy okazji innych badań i wyszedł 13.7 ng/ml.
    Zazwyczaj raczej borykałam się z niskim progesteronem, gorsze wyniki wychodziły mi w 7dpo lub nawet na początku ciąży miałam gorszy progesteron.
    Stąd też zastanawiam się czy to wpływ Ovitrelle czy może po prostu potrwierdzenie dobrej ovu?

    Coś Wam się obiło o uszy na temat wpływu ovitrelle na progesteron?

    Buźki, i trzymam za nas kciuki, żebyśmy za rok taką piękną wiosną pchały wózki w parku :)

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ