X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czynnik II - protrombina - leczenie?
Odpowiedz

Czynnik II - protrombina - leczenie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 7 maja 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ostatnio zrobilam badania na mutacje i okazało się, że mam nieprawidłowy wynik czynnik II (protrombina) w układzie hetero oraz PAI-1 4G w układzie homo.

    Dodatkowo mam poniżej normy INR oraz czas protrombinowy, co chyba jest powiązane z ww. mutacjami.

    Pytanie mam jednak o to pierwsze - czy robić jakieś dodatkowe badania? Czy przyjmuje się na to jakieś konkretne leki? Ciągle, tylko w czasie starań?

    W przyszłym tygodniu mam genetyka, ale nie daja mi te wyniki spokoju. Wolałabym wiedzieć o co ewentualnie zapytac lub na co zwrócić uwagę. Czy ktoś ma te konkretną mutacje czynnika II?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ