Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną czystość pochwy a IUI
Odpowiedz

czystość pochwy a IUI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Czy IUI robią jeśli badanie wykaże jakieś bakterie ,czy grzyby ?

    Ile czekałyście na wyniki ?
    W medisie mi powiedzieli od 2-9 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi teraz przed pierwszą IUI wyszedł 4 stopień czystości ale na szyjce nie było żadnych bakterii ani grzybów. Dostałam metronidazol na kilka dni przed miesiączką i mam brać do okresu a potem podchidzę do inseminacji. Lekarz mówił że jak są bakterie w pochwie to zabiegu się nie robi bo można przenieść bakterie na szyjkę a co gorsza do macicy. A na wyniki czekałam trzy dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 14:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam gyno pevaryl i też miałam wziąć przed okresem , ale pech chciał,że w żadnej aptece ich nie dostałam i musiałam zamówić. Nie zdążyłam wziąć. Teraz czekam aż skończy mi się okres i wezmę ( jest ich 3) . Odczekam kilka dni i zrobię czystość pochwy, tylko nie wiem czy wyniki do IUI już będą :/

  • szurusiowa Autorytet
    Postów: 713 946

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget wrote:
    Ja dostałam gyno pevaryl i też miałam wziąć przed okresem , ale pech chciał,że w żadnej aptece ich nie dostałam i musiałam zamówić. Nie zdążyłam wziąć. Teraz czekam aż skończy mi się okres i wezmę ( jest ich 3) . Odczekam kilka dni i zrobię czystość pochwy, tylko nie wiem czy wyniki do IUI już będą :/
    Masz gdzieś u siebie lab Diagnostyka? Tam normalnie wynik jest do 3 dni. Ja kiedyś dokupiłam na cito za 2zł i wynik miałam na drugi dzień.

    dqprdf9ht0yzzy3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szurusiowa, nie słyszałam o cito . Zapytam w labolatorium :) . Już mi lżej się zrobiło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ja też korzystam z diagnostyki ale nie wiedziałam że można coś takiego dokupić.

  • szurusiowa Autorytet
    Postów: 713 946

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH wrote:
    Wow ja też korzystam z diagnostyki ale nie wiedziałam że można coś takiego dokupić.
    Można :) Pani mi powiedziała, że jak nic nie zacznie rosnąć to wynik będę mieć na drugi dzień. Jak coś tam by wyszło to wiadomo, że trzeba hodować i pewnie dłużej.
    Ps. Do każdego badania można dokupić na cito, dokładnie to jest 2,20zł. Przynajmniej u mnie w Krakowie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 15:53

    dqprdf9ht0yzzy3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety diagnostyki nie ma, ale zapytam w Medisie, może też mają taką opcje. Dziewczyny, a ile dni trzeba odczekać od brania globulek żeby zrobić czystość pochwy ? Kurde, no czasu mi braknie jak nic. Będę mogła max 2 dni odczekać .

  • szurusiowa Autorytet
    Postów: 713 946

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget wrote:
    U mnie niestety diagnostyki nie ma, ale zapytam w Medisie, może też mają taką opcje. Dziewczyny, a ile dni trzeba odczekać od brania globulek żeby zrobić czystość pochwy ? Kurde, no czasu mi braknie jak nic. Będę mogła max 2 dni odczekać .
    Czytam właśnie ulotkę tego Twojego leku i jest tam napisane, że posiew można powtórzyć tydzień po leczeniu. Grzyby akurat szybko i łatwo się leczy. A lekarz Ci zlecił powtórkę badania po leczeniu?

    dqprdf9ht0yzzy3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej nie miałam robionego posiewu, tylko czułam że coś mi się robi. Zaczęło swędzieć i pojawiły się białe grudki. Powiedziałam o tym ginowi, przepisał te globulki, (miałam wziąć przed okresem i po okresie zrobić posiew), tylko że nigdzie nie dostałam tych globulek i nie zdążyłam wziąć przed okresem :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ