X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Distreptaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • blondwsztuce Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 29 października 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któregoś dnia, kiedy udałam się do mojego grzebka, ten powiedział mi że problemy z zajściem w ciążę mogą być spowodowane jakimiś zrostami powstałymi po wcześniejszych stanach zapalnych. Dostałam czopki Distreptaza 6 szt. Po ostatnim udałam się na wizytę i otrzymałam kolejną serię 6 szt. Boję się iśc na kolejną wizytę żeby nie oberwać kolejnymi sześcioma sztukami (opakowanie kosztuje ponad 40 zł). Czytałam, że skutki uboczne tego leku mogą być różne, począwszy od silnego bólu, krwawienia po obfite upławy. U mnie przez kilka dni nic się nie działo, dopiero później zaczęłam odczuwać tępy ból.
    Czy jest ktoś na tym forum, kto stosował taki lek?

    karolina410 lubi tę wiadomość

  • malinka5020 Koleżanka
    Postów: 39 10

    Wysłany: 4 listopada 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ginka przepisała distreptaze na zapalenie przydatków niestety w żadnej aptece tego nie było, zadzwoniłam do ginki i kazała zapytać o biostreptaze ale tego też nie było bo podobno te leki wycofali i nie ma ich w hurtowniach tak więc nie załapałam się na to leczenie brałam tylko 4op. antybiotyku.

    [img]http://
    www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20614[/img]

  • blondwsztuce Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 5 listopada 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam problem ze znalezieniem tego leku. W aptece powiedzieli mi że to producent nie przysyła. W hurtowniach tego nie ma.
    Na szczęście obeszło się u mnie bez większych ekscesów. Lek u mnie przyjął sie w miarę dobrze. Czułam tylko tępy ból ale znośny. Ponoć to zdrowy objaw.

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 5 listopada 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam distreptazę w sumie to 4 opakowania po laparoskopii jak miałam usuniętą torbiel endometrialną , zrosty, ogniska endometriozy i mięśniaka macicy, problemu z zakupem leku nie miałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2013, 15:25

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemu z zakupem nie miałam, kupiłam w pierwszej aptece do której weszłam, mam 2 opakowania, dzisiaj zaczęłam już to drugie, a co do rezultatu to się okaże. biorę też inne leki, więc nie wiem które objawy są od których leków:) ale najgorzej jak na razie nie jest.

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam je już kiedyś i teraz też je znowu biorę (4 opakowania).
    Fakt kosztuje dużo i powoduje tępy ból (ale to podobno normalne w końcu musi się wszystko rozpuścić i wyczyścić), ale... działają i robią to co powinny. Mam nadzieję, że tym razem też pozwolą mi się tego bałaganu pozbyć...


    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stwierdzono u mnie wodniaka w kwietniu tego roku miałam wykonywaną laparoskopie,przyszłam na kontrole po 2 miesiącach okazało się że wodniak znów jest urósł 4 cm w dwa miesiące.. aktualnie biore distreptaze czuje się po nich bardzo zle boli mnie całe podbrzusze i chory jajnik jadę na ketonalach alr to tez na nic nigdy chyba nie czułam tak silnego bólu ;((

  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po ty leku miałam problemy z żołądkiem, 2-3 razy na dzień biegałam do toalety i nic więcej, po tygodniu od skończonego leczenia wszystko się unormowało

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 30 listopada 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat, jest ktoś jeszcze kto stosował distrepatzę na zrosty i pomogło?

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ila1987 Koleżanka
    Postów: 54 15

    Wysłany: 30 listopada 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przepisano ten lek, gdy mialam niewchłoniętą po miesiączce torbiel na jajniku. Lek ściągano dla mmie z innego miasta, a skutków ubocznych nie odczułam. Niestety i tak jeden jajowód wyszedł niedrożny :(

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, a tylko pozytyw bo mnie nic nie boli. Tylko sie zastanawiam czy pomoże to na moje zrosty. Ulotka jast obiecujaca, ale. Wolałabym mieć jakies potwierdzone opinie :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaczynam przyjmować Distreptaze.... ciekawa jestem jak będzie... no i zastanawiam się czy można podczas tego leczenia współżyć i czy może dojść do ewentualnego zapłodnienia

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 22 marca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam temat o opiniach o leku któraś stosowała z niedrożnym jajowodem????

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 23 marca 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stosujecie to dopochwowo tak?

  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 24 marca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doodbytniczo tylko można

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Aleksandra 24 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę temat, ponieważ mam torbiel na jajniku i od 15dc mam brać duphaston oraz distreptazę. Czy można ją brać w trakcie starań o dziecko?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też podbijam :) Mam zacząć przyjmować po mieszączce bo mam zrosty po operacji, po lewej stronie i boli mnie to miejsce. Jestem ciekawa czy pomaga? Mam dwie kuracje zrobić.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Angumene Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę DISTREPTAZA od 6 dni i na chwilę obecną nie mam żadnych skutków ubocznych.Tydzień temu wykryto i mnie torbiel 7 cm czy któraś z Pan miała podobną sytuację i ten lęk pomógł?

    Angumene
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angumene wrote:
    Ja biorę DISTREPTAZA od 6 dni i na chwilę obecną nie mam żadnych skutków ubocznych.Tydzień temu wykryto i mnie torbiel 7 cm czy któraś z Pan miała podobną sytuację i ten lęk pomógł?
    Też mam przepisane te same czopki na torbiel-u mnie 8,2 cm. Czy w Twoim przypadku pomogły?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ