Forum Starając się z pomocą medyczną Distreptaza, MOVARIS, Ovitrelle -starania
Odpowiedz

Distreptaza, MOVARIS, Ovitrelle -starania

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mgielka98 Przyjaciółka

Wysłany: 10 maja 2018, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pierwszy cykl będę miała z pomocą Ovitrelle, Duphastona i Luteiny.
    Do tego doktor przepisał mi Distreptazę i MOVALIS przed owulacją ( ze względu na dawniejsze zapalenie przydatków- ma pomóc w pęknięciu)
    Przeczytałam ulotkę i się troszkę przeraziłam: Distreptaza i MOVALIS chyba nie za bardzo jest wskazana w cyklu w którym się bede starać?
    Trudno mi będzie się teraz skontaktować z doktorem i to wyjaśnić. Czy ktoś też brał taki zestaw i w tym samym cyklu się starał zajść w ciążę?? Ogólnie jestem antytabletkowa i dlatego obawiam się ze się nie odważę na MOVALIS.

31 lat/ Starania 3-4 lata / Graves-Basedow, P/c przeciwplemnik(+) Test PCT-ok, Jajowody drożne/
    ANA-1:640, NK 15,1%, Mutacja hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    Morfol 2%->10%->1% - 4%-6%
    4 IUI - :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego