Forum Starając się z pomocą medyczną Distreptaza, MOVARIS, Ovitrelle -starania
Odpowiedz

Distreptaza, MOVARIS, Ovitrelle -starania

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mgielka98 Przyjaciółka
  Postów: 108 20

  Wysłany: 10 maja 2018, 10:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, pierwszy cykl będę miała z pomocą Ovitrelle, Duphastona i Luteiny.
  Do tego doktor przepisał mi Distreptazę i MOVALIS przed owulacją ( ze względu na dawniejsze zapalenie przydatków- ma pomóc w pęknięciu)
  Przeczytałam ulotkę i się troszkę przeraziłam: Distreptaza i MOVALIS chyba nie za bardzo jest wskazana w cyklu w którym się bede starać?
  Trudno mi będzie się teraz skontaktować z doktorem i to wyjaśnić. Czy ktoś też brał taki zestaw i w tym samym cyklu się starał zajść w ciążę?? Ogólnie jestem antytabletkowa i dlatego obawiam się ze się nie odważę na MOVALIS.

  31 lat/ Starania 3-4 lata / Graves-Basedow, P/c przeciwplemnik(+) Test PCT-ok, Jajowody drożne/
  ANA-1:640, NK 15,1%, Mutacja hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
  Morfol 2%->10%->1% - 4%-6%
  4 IUI - :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ