Forum Starając się z pomocą medyczną Distreptaza, MOVARIS, Ovitrelle -starania
Odpowiedz

Distreptaza, MOVARIS, Ovitrelle -starania

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mgielka98 Przyjaciółka
  Postów: 107 20

  Wysłany: 10 maja 2018, 10:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, pierwszy cykl będę miała z pomocą Ovitrelle, Duphastona i Luteiny.
  Do tego doktor przepisał mi Distreptazę i MOVALIS przed owulacją ( ze względu na dawniejsze zapalenie przydatków- ma pomóc w pęknięciu)
  Przeczytałam ulotkę i się troszkę przeraziłam: Distreptaza i MOVALIS chyba nie za bardzo jest wskazana w cyklu w którym się bede starać?
  Trudno mi będzie się teraz skontaktować z doktorem i to wyjaśnić. Czy ktoś też brał taki zestaw i w tym samym cyklu się starał zajść w ciążę?? Ogólnie jestem antytabletkowa i dlatego obawiam się ze się nie odważę na MOVALIS.

  31 lat/ Starania 3-4 lata / Graves-Basedow, P/c przeciwplemnik(+) Test PCT-ok, Jajowody drożne/
  ANA-1:640, NK 15,1%, Mutacja hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
  Morfol 2%->10%->1% - 4%-6%
  4 IUI - :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego