Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry ginekolog w Warszawie - kogo polecacie?
Odpowiedz

Dobry ginekolog w Warszawie - kogo polecacie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • P. Przyjaciółka

Wysłany: 11 lipca 2016, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, szukam dobrego lekarza ginekologa-położnika w Warszawie. Kompletnie nie wiem do kogo iść - zawiodłam się na pani doktor polecanej w Internecie i trochę jestem w kropce, a po Aniołku i z perspektywą starań od września chciałabym pójść do kogoś sprawdzonego...

Kogo polecacie?

Zdrowy Synuś <3
    PI4mp2.png

* Aniołek - 9 tc - 05.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2016, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie.
    Zastanawiam sie nad gabinetami na łudzkiej. Jest tam sporo ginekologow, ale zastanawiam sie czy nie isc do jednej pani doktor ktora zajmuje sie leczeniem nieplodnosci par...

• kerka Przyjaciółka

Wysłany: 11 lipca 2016, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiście polecam doktora Michała Kunickiego. To ginekolog-endokrynolog, zajmuje sie tez leczeniem nieplodnosci. Bardzo dokładny, profesjonalny i mily :)

niedoczynność tarczycy
    AMH 12,2
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2016, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie przyjmuje i jaki koszt wizyty?

• kerka Przyjaciółka

Wysłany: 11 lipca 2016, 23:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.michalkunicki.pl/
    tutaj są wypisane miejsca gdzie przyjmuje... w gabinecie na Bolesławickiej wizyta kosztuje 200zł... nie wiem jak w innych miejscach, w ktorych pracuje

Paulette lubi tę wiadomość

niedoczynność tarczycy
    AMH 12,2
  • demi_01 Ekspertka

Wysłany: 12 lipca 2016, 00:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Dubrawskiego, specjalizuje się w takich przypadkach jak twój. Chyba najlepszy w Warszawie. U niego nie stracisz czasu. Każe robić wszystkie badania, ale dzięki czemu masz pewność że nic nie zostało pominięte.

endogin.pl

Wiadomość wyedytowana przez autora 12 lipca 2016, 00:04

Paulette lubi tę wiadomość

• Coccolina Ekspertka

Wysłany: 14 lipca 2016, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr. Witolda Krzywdzińskiego. Przyjmuje w Europejskim Centrum Medycznym w Al. Ken i pracuje też w szpitalu na Madalińskiego. Staraliśmy się 2 lata o dziecko i dopiero dzięki niemu się udało. Gdyby nie on to pewnie jeszcze by Jasia nie było ... Cudotwórca

85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • dreambaby Autorytet

Wysłany: 14 lipca 2016, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam doktora Czempińskiego

w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • P. Przyjaciółka

Wysłany: 24 lipca 2016, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreambaby, o dr Czempińskim sporo słyszałam dobrego. Gdzie przyjmuje? Jaki koszt wizyty? :)

Zdrowy Synuś <3
    PI4mp2.png

* Aniołek - 9 tc - 05.2016
  • golonat Ekspertka

Wysłany: 28 lutego 2018, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Warszawie jako ginekologa i ginekologa-położnika polecam dr Ilonę Kostro, teraz chyba przyjmuje w gabinetach na Łuckiej, poza tym pracuje w szpitalu przy Karowej. Mądra i miła, konkretna. Kompletnie bez stresu wizyty i człowiek wszystko wie i czuje się bezpieczny pod taką opieką. Serio, to jest wybitny specjalista i bardzo, bardzo życzliwa kobitka, z wielkim umysłem, wiedzą, intuicją i sercem. :)

• Agura Znajoma

Wysłany: 28 lutego 2018, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 28 maja 2018, 08:17

• pap86 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Łuckiej fajna jest dr.Szczudlik-Zaręba. Ona po poronieniu od razu wlacza clexane do nastepnej ciazy. Ale to droga lekarka..u
    Wizyty u niej chyba ze 160zl, do tego zleca mnostwo badan.

nzjds65gnqdpxvo2.png

f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Agura Znajoma

Wysłany: 2 marca 2018, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 28 maja 2018, 08:17

• werni Autorytet

Wysłany: 9 maja 2018, 01:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Dorotę Sosnowska na Ochocie pracuje.

f2wlsg1849ksqu5m.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • annaaia Znajoma

Wysłany: 14 kwietnia 2019, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kerka wrote:
    Osobiście polecam doktora Michała Kunickiego. To ginekolog-endokrynolog, zajmuje sie tez leczeniem nieplodnosci. Bardzo dokładny, profesjonalny i mily :)

Pisze się! Ten lekarz jest świetny. Odpowiada na wszystkie pytania, jeśli pacjentka takie ma. W razie nagłych wypadków jest dostępny mailowo i telefonicznie.Dość długo trzeba czekać na wizytę, ale naprawdę warto :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)