X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr Alicja Gajewska-Kucharek i szpital w Świętochłowicach, operacja usunięcia mięśniaków
Odpowiedz

Dr Alicja Gajewska-Kucharek i szpital w Świętochłowicach, operacja usunięcia mięśniaków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Bardzo proszę osoby, które miały kiedykolwiek kontakt z dr Alicją Gajewską-Kucharek, żeby podzieliły się swoim zdaniem na jej temat.
    Wiem, że ma bardzo dobre opinie jako lekarz ginekolog i moje wrażenie po wizytach też jest bardzo pozytywne. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć informacji od osób, które operowała. Przede wszystkim chodzi o operację usunięcia mięśniaków z zachowaniem macicy.
    W moim odczuciu "wadą" Pani dr może być jej mniejsze doświadczenie (z racji wieku) od lekarza, który skutecznie operował mnie poprzednio. W związku z tym mam dylemat komu zaufać.
    Jeśli na forum znajdują się osoby, które miały kontakt, były leczone, a zwłaszcza były przez Panią dr operowane, bardzo proszę, niech się odezwą.
    Jeśli nie w tym temacie, to może poprzez wiadomość prywatną.

    Dodatkowo chętnie poznam opinie o szpitalu w Świętochłowicach, a konkretnej o oddziale ginekologicznym, w którym miałaby odbyć się operacja.

    Z góry dziękuję za każdą wiadomość i odzew.


    ====================
    P.S. Podnoszę temat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 22:45

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo zależy mi na odpowiedzi, dlatego pozwalam sobie podnieść temat przez dopisanie kolejnej wiadomości (skoro przez edytowanie się nie da).

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt, nic?

    Szkoda. :(

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świętochłowice mają dobrą opinie jednak nigdy tam nie leżałam, koleżanka była zadowolona po porodzie w tym szpitalu i powiedziała, że jeśli będzie miała kolejne dziecko, to urodzi tylko tam. Doktor Kucharek jest dobrym ginekologiem, byłam na jednej wizycie i byłam miło zaskoczona, niestety na temat operacji się nie wypowiem bo pod tym względem nie miałam z nią nic wspólnego. Przykro mi, ze nie mogę pomóc ale może chociaż swoją wypowiedzią podniosę temat i znajdzie się ktoś, kto udzieli Ci konkretniejszych informacji. Powodzenia :)

    Emma80 lubi tę wiadomość

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 959 1525

    Wysłany: 1 września 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, i jak byłaś na operacji w Świętochłowicach?
    Bo mnie czeka histeroskopia i też prawdopodobnie będę miała tam robioną (jestem pacjentką dr Gajewskiej.
    Będę wdzięczna za odpowiedź. :)

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> test receptywności endometrium, immunolog...
  • Mija9990 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma80 i Agulek czy możecie podzielić się swoimi opiniami po operacji? Mnie czeka usunięcie zmiany w obrębie jajnika:(

    Mija9990
  • Irenka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 23 listopada 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Czytałam, że doktor jest świetny fachowiec z in vitro w Polsce? Czy to tak?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ