X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr Gizler Wrocław
Odpowiedz

Dr Gizler Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    leczę się u doktora Gizlera, jednak wszystkie zlecane badania najpierw wysylam do Koordynator Kliniki, która posredniczy w kontakcie z Doktorem, która nastepnie umawia mnie na wizyte. Jednak po Clo zostałam przestymulowana-6 torbieli, chcę bezpośrednio skontaktować sie z lekarzem. Czy macie moze namiar do doktora Gizlera? Czy Pan doktor odpisuje na maile?
    Z góry dziekuję za informację zwrotna:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie dostałaś na wizycie wizytówki lekarza? Podejdź do kliniki i poproś o namiary na lekarza, ja w invimedzie chyba przy rejestracji dostałam wizytówkę z mailem i nr tel. Powodzenia !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie sprawdzilam w teczuszce, która dostałam,jak sugerowałaś, na wizycie i jest;))
    Dziekuje za pomoc;)

    ojejku lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ