X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną dr Grettka, dr Mercik czy...?
Odpowiedz

dr Grettka, dr Mercik czy...?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    wiem, że temat o katowickich klinikach już jest, ale jeśli chodzi o lekarzy to mało się tam dzieje i jeśli kogos bardzo będzie temat raził to poproszę admina o usunięcie go.

    Zastanawiam się nad jedną z Katowickich klinik, najbardziej przypadła mi Provita bo posiada ginekologow-andrologow, czyli można by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu tym bardziej, że mamy słabe nasienie... czytałam opinie na znanym lekarzu i najlepsze ma dr Grettka, a w gyncentrum duzo mowi sie o Merciku, ktory znowu opinie ma różne... moze chcialybyscie podzielic sie opiniami?

    Może leczycie się u jeszcze kogoś innego? W innej klinice?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 20:38

  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 21 maja 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr M, jeśli chodzi o mnie to jest idealny, bierze pod uwagę moje prośby, propozycje, nie drze się jak mój poprzedni gin że to on jest lekarzem a nie ja, lubię jego podejście do pacjentek tzn na początku było różnie ale teraz poznaje mnie i m więc nie patrzy za każdym razem w kartę żeby dowiedzieć się co nas sprowadza, co prawda jest małomówny ale mnie właśnie to odpowiada, tłumaczy a nawet rozrysowuje mi na kartce co jak i kiedy, jak mam jakieś pytania to zawsze odpowiada, nigdy nie czułam żeby mnie zbywał bo przecież na taśmie produkcyjnej jest następna pacjentka, poza tym jest też endokrynologiem a ja mam problemy z hormonami, jak jest jakiś zabieg do zrobienia np laparo, hsg itp to bez problemy wypisuje mi skierowanie tak że nie muszę płacić :) wiadomo że innym może nie pasować ale ja jestem jak najbardziej zadowolona

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o, to jest duży PLUS, nie każdy wypisuje skierowania... Dzięki za opinie:) a powiedz mi, widzisz, że stara sie Was leczyć czy masz wrażenie że próbuje od razu skłonić ku iui/ivf?

    może ktos jeszcze się wypowie? :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam obu. Obiektywnie rzecz biorac, skoro jest problem meski, to wydaje mi sie, ze andorolog powinien przechylic szale na swoja korzysc. Lekarze w Provicie tez wypisuja skierowania jesli sie poprosi. Nikt nikogo nie moze zmusic do robienia zabiegu/operacji prywatnie skoro mozna na nfz. Grettka jest specyficzny, troche taki mruk, ale oczywiscie odpowiada na pytania, bo jakia to by robil reklame klinice jej wlasciciel gdyby bylo inaczej... ;) po drugie jestes pacjentka wlasciciela wtedy, on jest codziennie, prawie calymi dniami tam siedzi, wiec nie trudno o termin wizyty, a to wazne :) Mercika odbieram podobnie jak kolezanka wyzej.

    Opinie jednak to opinie. Bez watpienia obaj sa specjalistami. Warto pojsc na wizyte i poznac obu. Jesli sa problemy to bedzie czlowiek, ktorego czesto bedziecie widywac. Wypadaloby sie, zeby lekarz zwyczajnie po ludzku przypadl do gustu, a w tym opinie srednio sa pomocne ;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grettka jest właścicielem? WOW, nie wiedziałam!

  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 22 maja 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u dr M leczyłam się prawie 3 lata zanim doszło do ivf i to z mojej propozycji nie jego, Anatolka ma rację to wam musi lekarz przypaść do gustu pod wieloma względami :) zawsze możecie iśc na wizytę do jednego i drugiego żeby się przekonać :)

    sylwiaśta159, Anatolka lubią tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc i ja się dopisuje. Aktualnie leczymy się i dr Mercika. Uczucia mam mieszane, mało mowny, ale gdy o coś zapytam to odpowie. To dla mnie minus muszę się zapytać żeby wiedzieć. O efektach leczenia ciężko mówić. Mam odczucie ze nie podchodzi indywidualnie do nas, tylko lecimy wg procedur kliniki. Dajemy mu szansę jeszcze jeden cykl potem zmiana lekarza:)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za konkretne odpowiedzi dziewczyny :) No ja właśnie obawiam się tego ich schematycznego podejścia... boli cię ręka? Nie będziemy badać dlaczego, amputujmy ją. Tak samo, nie wiadomo dlaczego zachodzisz w ciążę, lub nie chce nam się leczyć- ivf... dla mnie to trochę nie tak powinno wygladać... :|

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem pacjentka dr Mercika. Jak dla mnie super specjalista, czuje się przy nim bezpiecznie. Fakt rozgadany nie jest ale bardzo konkretny.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co masz na myśli mówiąc konkretny? :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    dzięki za konkretne odpowiedzi dziewczyny :) No ja właśnie obawiam się tego ich schematycznego podejścia... boli cię ręka? Nie będziemy badać dlaczego, amputujmy ją. Tak samo, nie wiadomo dlaczego zachodzisz w ciążę, lub nie chce nam się leczyć- ivf... dla mnie to trochę nie tak powinno wygladać... :|

    Kliniki i w ogole kazdy lekarz dziala wg schematu. Poczytaj, sa algorytmy leczenia, algorytmy postepowania z nieplodnymi parami. W kazdym miejscu leczenie bedzie wygladalo podobnie, kwestia podejscia lekarza. Dla osob-swiezaczkow w kwestii leczenia i staran lekarz, ktorego trzeba o wszystko wypytywac, szczegolnie jak nie bardzo wie sie jeszcze o co pytac, to jest minus.

    Co do problemu meskiego, jesli siedzisz w tym juz jakis czas to wiesz, ze cudow z wynikami faceta nie da sie zrobic. Suplementacja, zmiana trybu zycia, usuniecie przeszkod anatomicznych ,gdy jest taka koniecznosc i tyle. Przy leczeniu faceta nie ma miliona drog do sprobowania... Niestety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 22:43

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, masz rację Anatolko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli macie monitoring, to za każdą wizytę płacicie po 150 zł? Jak tak, to trochę nie fair za samo pooglądanie

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    80zl

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Provicie tylko raz zapłaciłam 150, teraz za każdym razem płacę 80.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • Karolina1111 Autorytet
    Postów: 460 554

    Wysłany: 25 maja 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczę się w Provicie u dr Paligi, ale teraz już się do niej nie dostaniesz. Ogólnie klinika ok, ale chyba jak wszędzie leci sam schemat...

    Moje dwa szczęścia ❤❤ urodzone 27.07.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ