X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr Jerzy Przybycień
Odpowiedz

Dr Jerzy Przybycień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MariolaZołza Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 24 maja 2023, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny.
    Czy ktoś ma info i możliwości zaproszenia mnie do ukrytej grupy Dr Przybycień?
    Mam wielki problem ponieważ mam czekający zarodek w Macierzyństwie a dziś dowiedziałam się że doktor już tam nie pracuje. Chcę podejść do transferu, ale zupełnie nie wiem jak to teraz ogarnę ponieważ chciałbym aby doktor go wykonał.
    pomocy. Ktokolwiek, cokolwiek wie proszę o informację

  • Zoja101 Autorytet
    Postów: 554 322

    Wysłany: 25 maja 2023, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr pracuje teraz w KrakOvi, więc możesz się tam umówić lub do Tarnowa. Sporo dziewczyn przenosiło zarodki do nowej kliniki :) a część z nich miała transfer w Macierzyństwie, ale przygotowywał je dr Przybycień. Ale to było na początku po zmianie kliniki, więc nie wiem czy teraz też jest taka możliwość ;)

    MariolaZołza lubi tę wiadomość

    Do tej pory łącznie 8 transferów ivf
    2021r. - 3 nieudane IUI, laparoskopia
    2022r. - 1 procedura: 4 transfery (2 przebadane zarodki, bardzo niskie lub zerowe bety)
    W międzyczasie histeroskopia, antybiotyki, scratching
    2023r. - 2 procedura: 4 transfery
    1 transfer, zarodek przebadany - CP z wycięciem jajowodu
    2 transfer, zarodek przebadany, immunoglobuliny - CB
    3 transfer z dwoma zarodkami - beta nie drgnęła
    Kolejna histeroskopia (mechaniczna), 3 miesiące sztucznej menopauzy
    4 transfer 21.12.2023 - immunoglobuliny, tona leków - 6dpt beta 26, 8dpt beta 60, 10dpt beta 166, 12dpt beta 442 <3 18dpt beta 7700 <3 <3
  • MariolaZołza Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 30 maja 2023, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja101 wrote:
    Dr pracuje teraz w KrakOvi, więc możesz się tam umówić lub do Tarnowa. Sporo dziewczyn przenosiło zarodki do nowej kliniki :) a część z nich miała transfer w Macierzyństwie, ale przygotowywał je dr Przybycień. Ale to było na początku po zmianie kliniki, więc nie wiem czy teraz też jest taka możliwość ;)

  • MariolaZołza Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 30 maja 2023, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. A masz może dojście do grupy na fb dr?
    Wizytę mam w poniedziałek w Tarnowie. Zobaczymy co on doradzi. Zdecydowanie chciałbym u niego.
    Nie wiesz czy przenoszenie zarodka jest odpłatne?

  • Zoja101 Autorytet
    Postów: 554 322

    Wysłany: 31 maja 2023, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam.
    Z tego co kojarzę jest płatne, nawet jest w cenniku Macierzyństwa ;) 600zł. Nie wiem jak to konkretnie wygląda, bo ja nie przenosiłam zarodków (nie miałam już co przenosić).

    Do tej pory łącznie 8 transferów ivf
    2021r. - 3 nieudane IUI, laparoskopia
    2022r. - 1 procedura: 4 transfery (2 przebadane zarodki, bardzo niskie lub zerowe bety)
    W międzyczasie histeroskopia, antybiotyki, scratching
    2023r. - 2 procedura: 4 transfery
    1 transfer, zarodek przebadany - CP z wycięciem jajowodu
    2 transfer, zarodek przebadany, immunoglobuliny - CB
    3 transfer z dwoma zarodkami - beta nie drgnęła
    Kolejna histeroskopia (mechaniczna), 3 miesiące sztucznej menopauzy
    4 transfer 21.12.2023 - immunoglobuliny, tona leków - 6dpt beta 26, 8dpt beta 60, 10dpt beta 166, 12dpt beta 442 <3 18dpt beta 7700 <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ