X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dr Paśnik

Oceń ten wątek:
  • Tomaszesia Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Przez swojego ginekologa zostalam pokierowana do dr Paśnika na konsultacje. Czy dr przyjmuje gdzies poza salvemedica w Warszawie? Tam niestety brak terminow. Drugie co mnie nurtuje to jakie badania wartl wykonac przed pierwsza wizyta? Dodam, ze jestem po dwoch poronieniach w 7 tyg.

  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Salve w Warszawie i w Łodzi. Terminy będą na kwiecień ale zwalniają się czasem z dnia na dzień, udało mi się dostać w styczniu.

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • AgaBe Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na marzec już nie ma, zajęłam dziś ostatni ;) Martinka możesz dać jakiś namiar na grupę fb?

  • Tomaszesia Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 02:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chetnie dolacze do grupy na fb :)

  • Tomaszesia Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaBe wrote:
    Na marzec już nie ma, zajęłam dziś ostatni ;) Martinka możesz dać jakiś namiar na grupę fb?
    A termin rowniez udalo mi sie przedwczoraj jeszcze dostac na marzec ;)

  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 2 lutego 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, obserwujcie grupę, bo ja jeszcze kilka tygodni temu nie wiedziałam o istnieniu doktora Paśnika, a już odbyłam dwie wizyty i mam już plan leczenia.
    Wizyty dostałam z dnia na dzień, bo ciągle dziewczyny odwołują.
    Nie dość, że doktor przyjmuje w dwóch lokalizacjach naprzemiennie to jeszcze odpisuje na emaile, więc często dziewczyny są w stanie wcześniej skontaktować z nim i nie potrzebują już wizyty.

  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 5 lutego 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można jakieś namiary na ta grupę? Potrzebuję zamienić się terminem

    Justi11, IssGreen lubią tę wiadomość

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • paula2109 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 lutego 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    jestem tu nowa. Od prawie 3 lat staramy się z mężem o dziecko, dopiero po ponad dwóch latach nasz lekarz ginekolog skierował nas do dr Paśnika (od trzech lat stwierdzona niedoczynność tarczycy, hiperprolaktemia). Co okazało się zresztą strzałem w 10! Na pierwszej wizycie docent przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad i dał zlecenie na badania. Okazało się, że produkuje przeciwciała przeciwjądrowe i przeciwplemnikowe. Obecnie jestem po leczeniu Enkortonem i equralem. W tym cyklu mamy przystąpić do inseminacji (nasza trzecia...dwie poprzednie nieudane). Co na ten temat myślicie, czy komuś po tego typu leczeniu i tych scorzeniach się udało? :(
    serdecznie pozdrawiam

    paula2109
  • ewa Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 2 marca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jestem tu nowa.
    Mam za sobą 2 wizyty u doktora Paśnika.
    Od tygodnia czekam na odpowiedź na maila, bo szykuje się do trzeciego criotranferu.
    Czy któraś z Was też ma ostatnio problem z kontaktem z doktorem?
    Do tej pory odpisywał w ciągu kilku godzin.
    I jak zawsze dostawałam wiadomość automatyczną zwrotną, że odpisze w miarę możliwości tak teraz nic nie dostałam...

    An33, JoannaS 85 lubią tę wiadomość

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula2109 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    jestem tu nowa. Od prawie 3 lat staramy się z mężem o dziecko, dopiero po ponad dwóch latach nasz lekarz ginekolog skierował nas do dr Paśnika (od trzech lat stwierdzona niedoczynność tarczycy, hiperprolaktemia). Co okazało się zresztą strzałem w 10! Na pierwszej wizycie docent przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad i dał zlecenie na badania. Okazało się, że produkuje przeciwciała przeciwjądrowe i przeciwplemnikowe. Obecnie jestem po leczeniu Enkortonem i equralem. W tym cyklu mamy przystąpić do inseminacji (nasza trzecia...dwie poprzednie nieudane). Co na ten temat myślicie, czy komuś po tego typu leczeniu i tych scorzeniach się udało? :(
    serdecznie pozdrawiam


    Ja bylam po dwoch kuracjach z Equralem. Po pierwszej poronienie biochemiczne a po drugiej ciaza, obecnie 34tydzien. Dr powiedzial ze jesli nie zadziala kuracja to ostatecznoscia sa szczepienia i trochu bylam negatywnie nastawiona na ta druga skoro po pierwszej nie wyszlo ale Dr powiedzial ze tym razem sie uda i jest dobrej mysli. No i tak sie wlasnie stalo 😊
    Powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam do zamiany termin u dr P ja mam koniec kwietnia, a szukam wcześniejszego terminu.

    Magnetyczna lubi tę wiadomość

  • kmala Autorytet
    Postów: 379 128

    Wysłany: 4 marca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka, wysłałam Ci zaproszenie na priv, odnośnie grupy fb o Paśniku

    kir AA, oboje HLA C1 C2

    👨‍👩‍👧‍👧❤❤
  • ewa Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kmala - Ja też poproszę informację o grupie na fb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was chciałby się zamienić na wizytę u doc. P w Łodzi

  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziewczyny zwalniam dzisiaj termin u Paśnika w Łodzi 30 marca. Więc jak któraś chętna to dzwonie do nich po ósmej odwołać wizytę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 07:35

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • kmala Autorytet
    Postów: 379 128

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica czy ty już odwołałaś wizytę, bo jak zadzwoniłam to nie było terminu? Mogę na priv?

    kir AA, oboje HLA C1 C2

    👨‍👩‍👧‍👧❤❤
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, że wcześniej tu nie zajrzałam ;) Jakby któraś jeszcze chciała zrezygnować z wizyty to ja chętnie przejmę termin :)

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 16 marca w Warszawie a chce się zamienić z kimś kto ma termin na druga polowe kwietnia. Ktoś chętny ?
    Tylko Warszawa.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ten 30 marzec to Warszawa?

  • aola Koleżanka
    Postów: 130 20

    Wysłany: 6 marca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga.

    Dzwońcie z dnia na dzień bo potwierdzają wizyty w rejestracji i często wieczorem zwalniają się miejca. Wizyta teraz to 200zł.
    Najlepiej umówić się między 16 a 22 dniu cyklu wtedy od razu w Łodzi można zrobić badania.
    Warto zrobić przed wizytą Clamyndia partnera i swoje.

    Kariotypy i Mutacje , trombofilę warto zrobić na NFZ!!! przed wizytą skierowanie może wystawić lekarz rodzinny obojga partnerów!!

    karolkowa, Megi13 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ