X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr Tomasz Bączkowski
Odpowiedz

Dr Tomasz Bączkowski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaniM Ekspertka
    Postów: 206 135

    Wysłany: 24 października 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu dziewczyny które korzystają z pomocy doktora? Ja jestem na początku drogi. Jeszcze tak naprawdę nie wiem jak długa droga mnie czeka. Moze są dziewczyny które już przeszły ta drogę z pomocą doktora lub są w trakcie i podziela się opiniami o doktorze i opisza swoją drogę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 12:26

  • Pola1 Koleżanka
    Postów: 38 28

    Wysłany: 24 października 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem od niedawna pacjentką doktora Bączkowskiego i też na początku drogi... Z tym że ze względu na uciekający czas i niskie amh chcemy od razu podejść do ivf... Na razie czekamy na zlecone badania...od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie, w odróżnieniu do vitrolive tam od początku czułam się nieswojo i miałam wrażenie że liczy się tylko kasa... Tam pierwsze pytanie to gdzie pracuje mąż?... Jak by to miało jakiekolwiek znaczenie. Tu konkrety, wizyty bez pośpiechu, odpowiada na wszystkie pytania z dużą cierpliwością... Wierzę że to dobry wybór i żałuję że wcześniej do niego nie trafiłam.

  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 24 października 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo informacji możecie znaleźć w wątku klinika bocian Szczecin i klinika vitrolive Szczecin w jeden i drugim wątku są dziewczyny które były lub są pacjentkami doktora. Jestem jedną z nich i polecam doktora, nam pomógł.

  • PaniM Ekspertka
    Postów: 206 135

    Wysłany: 24 października 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola1 wrote:
    Też jestem od niedawna pacjentką doktora Bączkowskiego i też na początku drogi... Z tym że ze względu na uciekający czas i niskie amh chcemy od razu podejść do ivf... Na razie czekamy na zlecone badania...od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie, w odróżnieniu do vitrolive tam od początku czułam się nieswojo i miałam wrażenie że liczy się tylko kasa... Tam pierwsze pytanie to gdzie pracuje mąż?... Jak by to miało jakiekolwiek znaczenie. Tu konkrety, wizyty bez pośpiechu, odpowiada na wszystkie pytania z dużą cierpliwością... Wierzę że to dobry wybór i żałuję że wcześniej do niego nie trafiłam.
    A jakie badania zlecił wam doktor przed ivf? Ja narazie nastawiam się z jednym podejściem do inseminacji a potem chyba odpuszczę i zacznę się szykować do IVF bo też mi szkoda czasu

  • Pola1 Koleżanka
    Postów: 38 28

    Wysłany: 25 października 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kariotyp u obojga i u mnie mthfr,podstawowe genetyczne... Na to się najdłużej czeka. Reszta to już jak ustalimy dokładny termin. Ze względu na epidemie czekamy z decyzją, bo nie wiadomo jak to się dalej potoczy a mąż często wyjeżdża więc w razie jakiejś kwarantanny byśmy mieli problem.. Mam nadzieję że do końca roku to się wszystko uspokoi trochę i na początku roku albo jeszcze pod koniec tego uda się rozpocząć stymulację.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ