X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr Wrona warszawa- opinie
Odpowiedz

Dr Wrona warszawa- opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , znacie dr.Marcina Wronę? Jakie opinie macie?

  • Magda8989 Przyjaciółka
    Postów: 102 20

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że wątek stary, ale mnie zainteresował. Czytałam dobre opinie na temat tego lekarza i chciałabym się do niego wybrać. Czy może ktoś wie gdzie aktualnie przyjmuje? Będę wdzięczna za pomoc🙂

    Ja
    Wiek:33 lata
    Pcos w obrazie USG

    Sonohsg✔️
    3x iui nieudane
    Marzec 23' start invitro
    On
    Wiek 35 lat
  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo polecam, świetny lekarz. Przyjmuje w 3 miejscach w SonoFem na Ateńskiej 10, Unicare Rembielińska 20 i Idealist na Meissnera. Ogólnie jest lekarzem na Karowej.

  • Magda8989 Przyjaciółka
    Postów: 102 20

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź 🙂

    Ja
    Wiek:33 lata
    Pcos w obrazie USG

    Sonohsg✔️
    3x iui nieudane
    Marzec 23' start invitro
    On
    Wiek 35 lat
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ