X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Drożność jajowodów Rzeszów i okolice
Odpowiedz

Drożność jajowodów Rzeszów i okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Berni Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 lipca 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Szukam lekarza z Rzeszowa prywatnie który dokona mi badanie drożności jajowodow. Proszę o podanie nr kontaktowych. Próbuje do dr Szczerba nie mogę się nigdzie dodzwonić. Umówiłam się kiedyś do Parens Rzeszów ale pomylimy mi się wizyty i mi przepadła, teraz mi głupio dzwonić do nich i umawiać się drugi raz, bo pierwszym razem się nie wstawiłam. Potrzebuje nr kontaktowy do dobrego lekarza.

  • Berni Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 lipca 2022, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pierwszym dziecku starałam się dwa lata. Badania w normie prolaktyna powiększona. Bo wykonaniu badania drożności jajowodow w 2 cyklu po badaniu udało mi się zająć w ciążę. Teraz staram się o drugie, minęło dwa lata i nic lekarz mój prowadzacy wysyła mnie ponownie na badanie drożności jajowodow. I teraz szukam lekarza. Pierwsze badanie przy pierwszym dziecku miałam wykonywane w szpitalu pod znieczuleniem laparoskopowe. A teraz można zrobić takie badanie u lekarza prywatnie. Tylko nie każdy to stosuje

  • Czeremcha Koleżanka
    Postów: 48 35

    Wysłany: 3 lipca 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrz sobie na dr Ulmana

  • Lenkaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 lipca 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam u doktora Węklara w Krośnie. Badanie zostało wykonane metoda sono hsg. Szybko i bezboleśnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2022, 12:55

  • karoleczka Przyjaciółka
    Postów: 61 38

    Wysłany: 4 lipca 2022, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dr Szczerby trudno się dodzwonić - to prawda. Ja próbowałam codziennie przez tydzień - udało się. Podejdź do Femmedici przy Litewskiej. Ma tam gabinet. Może trafisz i przyjmie Cię na rozmowę między pacjentkami.

  • na87 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 stycznia, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie i u jakiego lekarza polecacie wykonać badanie sono-HSG w Rzeszowie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ