Forum Starając się z pomocą medyczną Druga procedura. Proszę o pomoc ♥️
Odpowiedz

Druga procedura. Proszę o pomoc ♥️

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominisia883 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2020, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny, bardzo głupio jest mi prosić o pomoc ale chcę chociaż spróbować. Ogromna ilość osób już pomogła. Zerknijcie proszę na moją zbiórkę ♥️🙏. Moje największe marzenie to posiadanie choć jednego dziecka :( walczę z mężem już długo i za nami już jedna procedura in vitro.... Niestety nie udana :(. Więcej informacji pod linkiem do zbiórki. Za każdą nawet symboliczną kwotę dziękuję z całego serca

Bardzo proszę o pomoc :
    https://zrzutka.pl/ys5shf ♥️ 🙏

Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Regina Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2020, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✊✊
    Jakie plany przed 2. procedurą? Zmiana diety, dodatkowe badania, zmiana kliniki ?
    Nie łapiecie się na jakieś dofinansowania?

https://marianmalinowski.pl/ciaza/ciaza-karmienie-piersia-a-szczepionka-na-covid-19/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego