X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Druga procedura. Proszę o pomoc ♥️
Odpowiedz

Druga procedura. Proszę o pomoc ♥️

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 28 listopada 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny, bardzo głupio jest mi prosić o pomoc ale chcę chociaż spróbować. Ogromna ilość osób już pomogła. Zerknijcie proszę na moją zbiórkę ♥️🙏. Moje największe marzenie to posiadanie choć jednego dziecka :( walczę z mężem już długo i za nami już jedna procedura in vitro.... Niestety nie udana :(. Więcej informacji pod linkiem do zbiórki. Za każdą nawet symboliczną kwotę dziękuję z całego serca

    Bardzo proszę o pomoc :
    https://zrzutka.pl/ys5shf ♥️ 🙏

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✊✊
    Jakie plany przed 2. procedurą? Zmiana diety, dodatkowe badania, zmiana kliniki ?
    Nie łapiecie się na jakieś dofinansowania?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ