X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dupaston i clo
Odpowiedz

Dupaston i clo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzis wrocilam od lekarza i przepisal mi dupaston a pozniej clo...dodam ze w styczniu poronilam i wogole do tej pory nie mialam okresu i jeszcze mam PCO, czyli z tego co mi wiadomo to dupaston jest na to zeby wyregulowac a clo zeby doszlo do owulacji czy moze ktoras z was miala podobne problemy i jak na was dzialaly te tabletki czy ulatwia zajscie w ciaze??Moze ktos cos poradzi . Pozdrawiam:)

    Magda26
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clo bierze się na wzrost pęcherzyków. a duphaston by zapobiec poronieniu i pomóc w zagnieżdżeniu, bo clo nie pozwala na wzrost endometrium.

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda masz na forum temat CLO, to normalne ze masz dupka i clo, przy braniu clo trzeba sprawdzac czy nie doszło do torbieli.

  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dzieki,,bo nie bardzo sie na tym znam...:)

    Magda26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ