X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston + Clo
Odpowiedz

Duphaston + Clo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy łaczyłyście kiedyś dupka na wywołanie okresu i od razu później (w odpowiednich dniach cyklu, oczywiście) clo? Trochę się boję takiego połączenia, że przestymulowane te pęcherzyki będą albo że wadliwe...
    Może któraś z Was miała okazje testować takie połączenie?
    Dzięki za odpowiedzi!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)

    Ja biorę dupka od 16dc do 25dc z nowym cyklem zaczynam Clo od 2dc przez 5 dni i jest wszystko ok :) Pęcherzyki są i pięknie pękają. Biorę drugi cykl i w obu miałam szanse na bliźnięta bo były dwie owulacje ale później wszystko zależy od plemniczków ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ