X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston, estrofem cykle i owulacja
Odpowiedz

Duphaston, estrofem cykle i owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 26 września 2022, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, założyłam nowy temat, bo tyle jest wszystkiego, że nie mogłam znaleźć.

    Staramy się z mężem o 2 dziecko. O pierwsze staraliśmy się rok beż żadnych leków itd, udało się. Teraz od czasu porodu (2 lata) mam nieregularne cykle, średnio ok 41 dni. Ostatni trwał nawet 60, w 53d.c. wyszedł mi pozytywny test ciazowy, później nie, wgl cyrki byly. Ale do sedna.
    Ginekolog przepisała mi duphaston I estrofem na wyregulowanie miesiaczki i niby wspomoc trochę starania. Estrofem biorę 1x1 przez 25 dni, a duphaston od 16d.c. do 25 i odstawiam na 5 dni i od nowa. Naczytalam się,że duphaston może wstrzymywać owulacje.
    Zastanawia mnie teraz jak miałam cykle po 41 dni, i owulke kialam ok 22-24 dnia, teraz mają k isie skrócić cykle, nie wiem czy owulacja też mi się aż tak przesunie? To mój pierwszy cykl z lekami. Robiłam testy owulacyjne, ale żaden mi nie wyszedł pik, był 1 bardzo blisko ale trochę brakowało.
    Czy to możliwe że owulacja mi się zblizy o 10dni teraz biorąc te leki jeśli skróci ose cykl np do 30dni?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ