Forum Starając się z pomocą medyczną duphaston i clo symulacja
Odpowiedz

duphaston i clo symulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • elukkkcha245 Ekspertka

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mam pytanie..? zastanawiam się czy mój ginekolog nie pospieszył się z braniem dupka. Biore go 4 dzień a według ovu. owulacji jeszcze u mnie nie było. I martwią mnie te dziwne zawroty głowy i brak koncentracji. A moje gazy sa tak wstrętne ze nie można wytrzymać. Nie wiem czy to jest normalmne?

ea895dd043.png
  • elukkkcha245 Ekspertka

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszcie mi też czy miałyście jakieś skutki uboczne po dupku.

ea895dd043.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elukha ja miałam skutki uboczne ale inne niz Ty masz, natomiast dhupaston sie bierze 3 dni po owulacji.

• Iskiereczka Przyjaciółka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po clo jestem strasznie nerwowa w tym cyklu..( a to juz 4 cykl z clo duphastonem i bromergonem..;/) troche jestem też spiąca i bardziej odczuwam zmeczenie..

elukkkcha245 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego