X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną duphaston i clo symulacja
Odpowiedz

duphaston i clo symulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mam pytanie..? zastanawiam się czy mój ginekolog nie pospieszył się z braniem dupka. Biore go 4 dzień a według ovu. owulacji jeszcze u mnie nie było. I martwią mnie te dziwne zawroty głowy i brak koncentracji. A moje gazy sa tak wstrętne ze nie można wytrzymać. Nie wiem czy to jest normalmne?

    ea895dd043.png
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszcie mi też czy miałyście jakieś skutki uboczne po dupku.

    ea895dd043.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elukha ja miałam skutki uboczne ale inne niz Ty masz, natomiast dhupaston sie bierze 3 dni po owulacji.

  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po clo jestem strasznie nerwowa w tym cyklu..( a to juz 4 cykl z clo duphastonem i bromergonem..;/) troche jestem też spiąca i bardziej odczuwam zmeczenie..

    elukkkcha245 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ