X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston za późno
Odpowiedz

Duphaston za późno

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Moni9126 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

  • Moni9126 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ups chyba nie wkleilo mi pytania

  • Moni9126 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy widzicie całe pytanie? Bo mi wyświetla pierwsza linijkę ;/

  • Moni9126 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponawiam, krótkie cykle plamienia przed @, duphaston mam brać od 16-25 dc z tym, że e tym cyklu wydaje mi of się że owulacja była 9-10 dnia cyklu, czy nie za późno ten duphaston na ewentualne zagnieżdżenie? 6 cykl starań i zero efektów ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ