X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dwurożna macica
Odpowiedz

Dwurożna macica

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anuska94 Przyjaciółka

Wysłany: 8 lipca 2023, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko mam problem, ginekolog stwierdził po cytologii u mnie dwurożną macicę.Mam przez to problem z zajściem w ciążę.Chcę się dowiedzieć czy któraś z was ma lub miała taki problem.Jak było u was z zajściem w ciążę przez to?Jakie było wasze leczenie.Mi narazie powiedział gin że histeroskopowo ale do zabiegu trochę czasu musi potrwać.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2023, 19:11

• Anuska94 Przyjaciółka

Wysłany: 10 lipca 2023, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ