Forum Starając się z pomocą medyczną elektrokauteryzacja jajników
Odpowiedz

elektrokauteryzacja jajników

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Naffa Koleżanka

Wysłany: 3 marca 2017, 23:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, czy któraś z was jest po zabiegu elektrokauteryzacji jajników (pcos)? jak wygląda przygotowanie do zabiegu, w którym dniu cyklu się go robi, a przede wszystkim czy się udało zajść w ciążę?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 marca 2017, 07:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co tworzysz 2 te same wątki?!

• AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 4 marca 2017, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ten zabieg 2 lata temu podczas laparoskopii i jajniki dzięki temu lepiej pracowały. W ciąży nie jestem ale pewnie przez inne problemy nie pcos.

AgnieszkaH
    34 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!

Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47% na intralipidzie - teraz nie wiem...
  • Naffa Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2017, 00:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Po co tworzysz 2 te same wątki?!
    Bardzo Cię przepraszam, usunę.

Trochę życzliwości.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego