X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Endometrioza jajniki
Odpowiedz

Endometrioza jajniki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jaszczurka Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 26 lutego, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem po pierwszym IVF we wakacje w tamtym roku. Pobranych 8 🥚 dwa zapłodnione słabej jakości. Pierwszy zatrzymał się od razu drugi przed dniem 3. Wyszła słaba jakość moich jajek.
    To co mnie nurtuje, po tym podejściu 3 lekarzy w usg powiedziało że jest prawdopodobieństwo endometriozy na jajnikach. Wcześniej byłam diagnozowana przez te same osoby nie było nic. Miałam też wizyty u dr Janowca w Krk 2 lata wstecz, który nic złego w usg i histeroskopi nie widział. Wiem, że endometrioza może pojawić się w bliźnie po cesarce.
    Miałyście może taką sytuację?
    Jak to wpłynęło na Waszą płodność?
    Czekam na wizytę by potwierdzić tą diagnozę. Narazie jestem w trakcie 2 podejścia do IVF, jutro mam 1 USG kontrolne przy stymulacji. Według dwóch lekarzy nie ma to wpływu na nasze postępowanie, więc podeszliśmy do 2 procedury.

    Jednak nie ukrywam troszkę mi się świat zawalił, bo doszła endometrioza i to na jajnikach ( która domyślam się jest wynikiem pierwszej punkcji jajników. Jajniki zostały nakłute i w tym miejscu powstały nowe ogniska - tak to sobie tłumaczę) Jak wiemy usunięcie ognisk obniża znacznie AMH, co też odradził mi lekarz prowadzący gdy zastałam co możemy zrobić gdy okaże się to prawdą.

    Jeżeli są dziewczyny które miały usuwane ogniska z jajników, proszę o informację jak to u Was finalnie wyglądało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 11:40

    🙎‍♀️30l
    🙎32l
    2 IUI- nieudane, torbiele
    1 IVF lipiec 2023
    8🥚 0 zarodków

    Luty 2024 start 2 IVF
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ