Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Endometrioza, laparoskopia i co dalej ?
Odpowiedz

Endometrioza, laparoskopia i co dalej ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziewczyny - co dalej ? Co działo się z wami i jakie zalecenia dawał lekarz przy endoemtriozie i po laparoskopii?

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zalecenie bylo- starać sie zajść w ciaze:)

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hajka i co ? żadnych leków nie dali na wyciszenie choroby ? ja idę na drugą laparo i mam po niej brać min 3 mce visanne

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnych leków. Od razu po laparo starania. W 4 cyklu się udalo.

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który stopień endo miałaś? Ja już tracę nadzieję naprawdę tak ci zazdroszczę, też już bym chciała być po tej "drugiej " stronie. Jak obszerna była twoja operacja?

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam torbiel na jajniku, jajnik w zroscie z jelitem i otrzewna, ognisko na wiezadle krzyżowo macicznym, otrzewnej, i jelicie grubym. Cos pomiędzy 2 a 3 stopniem. Trzymam kciuki za Ciebie!

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś laparo prywatnie czy na NFZ? Ile leżałaś w szpitalu ?

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na NFZ, pobyt w szpitalu trwal 5 dni w sumie.

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie się operowałaś?

    Ja pójdę chyba prywatnie i tam mi powiedzieli że na drugi dzień do domu... a potem ile byłaś na L4?

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpital zelazna w warszawie. Tam operuja tez endometrioze prywatnie, jak nie chce się czekać ( ja czekałam pól roku) koszt to w zależności od ilości zmian 5-10 tysięcy.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 14 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Białymstoku płaciłam 2000. I tez nie miałam żadnych leków zalecenie było zeby sie strać. Ale niestety nic z tego.

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 14 maja 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina i co dalej, starcie się ? Jak się leczysz?

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ