X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Endometrioza, zrosty po 2 cc, kolejną ciąża
Odpowiedz

Endometrioza, zrosty po 2 cc, kolejną ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Ledwo co urodziłam drugie dziecko ale zastanawiam się czy będzie mi jeszcze dane ostatni raz być w ciąży 🙂

    Byłam w dwóch ciazach i obydwie zakończyły się cięciem. Po ostatnim porodzie przyszła do mnie chirurg i powiedziała żebym zastanowiła się nad trzecią ciąża, bo może być problem kolejnym cięciem (naturalnie już raczej nie urodze).
    A został mi jeszcze jeden zarodek.po IVF więc mam dylemat.

    Mam zrosty w jamie brzusznej, w czasie ostatniego cięcia część z tych zrostow uwolniono .
    Zastanaiwma się ile z Was było w podobnej sytuacji i jednak zdecydowało się na kolejną ciążę?
    Czy można jakos zapobiec kolejnym zrostom?


    Oczywiście będę konsultowała moja sytuację z lekarzem po połogu ale chciałam usłyszeć jakieś historie od was.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ