X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną endometrium a duphaston
Odpowiedz

endometrium a duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agatka81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:) Jestem tu nowa i mam do Was pytanie. Czy wiecie może czy Duphaston może pogrubić endometrium w drugiej fazie cyklu?W 11dc miałam grubość tylko 3,5. Ostatnio testy wykazywały ciążę a na drugi dzień dostawałam @. Pozwiedziłam o tym lekarzowi i mam brać od 16 dc właśnie duphaston.Już prawie rok staramy się o dziecko..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) duphaston czyli w tym przypadku syntetyczny progesteron podaje się między innymi po to aby błona śluzowa macicy (endometrium) sie pogrubiła, tak twierdzi mój gin.
    Powodzenia :-)

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 16:35

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ