X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Endometrium zrobiło się cieńsze :(
Odpowiedz

Endometrium zrobiło się cieńsze :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ika08 Debiutantka
    Postów: 12 60

    Wysłany: 16 września 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    W tym miesiącu zdecydowałam się na monitoring cyklu.
    Pierwsze USG miałam 12 dc i endometrium mialo 9,4 mm,
    A dziś, 19 dc - ma 8,7 mm.

    Jak byłam u lekarza nie miałam wyników pierwszego USG, a jemu zaginięły, co sprawiło, że nie mogłam fachowca zapytać.... :(

    Czy któraś z Was wie czy w cyklu z owulacją coś takiego może się zdarzyć?

    A może świadczy to o jakiejś nieprawidłowości? Jeśli tak to jakiej?

    Na drugim USG ujawnij się drugi dojrzewający pęcherzyk, którego wcześniej nie było (w drugim jajniku).

    Czy on mógł spowodować, że endometrium zrobiło się cieńsze?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6910

    Wysłany: 16 września 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badal ten sam lekarz na tym samym sprzecie?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 16 września 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym endometrum spokojnie ;) nigdy nie mialam tak wielkiego ;) u mnie zawsze bylo jakos miedzy 5 a max 7... Jak zaszlam w ciaze mialam chyba 5. Sluzu owulacyjnego w tym cyklu nie mialam ani kropelki...

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ