Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną ENZYMY NA POPRAWIENIE DROŻNOŚCI JAJOWODÓW
Odpowiedz

ENZYMY NA POPRAWIENIE DROŻNOŚCI JAJOWODÓW

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • katdud Przyjaciółka
  Postów: 315 37

  Wysłany: 8 lutego 2017, 06:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Natrafiłam w publikacjach na ten temat, niestety nie znalazłam nic więcej, ktoś coś? cokolwiek o jakie enzymy chodzi?

 • Kiciusiowa Znajoma
  Postów: 24 1

  Wysłany: 25 marca 2017, 15:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Serrapeptaza i nattokinaza. Bralam to choć nie wiem czy potrzebne, bo jajowody okazały sie drożne. Te enzymy maja likwidować tez zrosty i endo. To moze tez nie mój problem, jednak napewno @ po tym stały sie mniej bolesne. Dużo jest nt. tych enzymów po angielsku.

  Kiciusiowa
 • Selina Autorytet
  Postów: 8934 3423

  Wysłany: 25 marca 2017, 19:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kiciusiowa leczyłaś się tym w Polsce? Mnie nigdy żaden lekarz nie mówił o takim sposobie leczenia endomendy a podejrzewano ją u mnie

  Koniec starań
 • Kiciusiowa Znajoma
  Postów: 24 1

  Wysłany: 25 marca 2017, 21:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mieszkam w Polsce, ale informacje o enzymach znalazłam na stronach anglojęzycznych. Jak wpiszesz np. Endometriosis i nattokinasa możesz znaleść dużo informacji. Serropepraze i nattokinaze zamawialam przez internet u rożnych producentów. Fakt, ze po zużyciu opakowania (po około 2 msc.) robiłam sobie przerwy kilkumiesięczne, bo tak naprawdę niewiedziałam czy endometrioza to mój problem. Miałam objawy takie jak bolesne @ z dużymi krwawieniami, moja mama miała endo. Tylko u mnie Ca wyszedł w normie. Poza tym mialam nadzieje, ze enzymy rozpuszcza mojego miesniaka, co niestety nie nastąpiło. Na pewno enzymy u mnie złagodziły bóle @. Obecnie znów zaczęłam używać nattokinaze, tylko, ze w preparacie Endovan. Ten preparat ma bardzo dobre opinie na forach. Wiąże z min duże nadzieje jeżeli chodzi o miesniaka ( mój mięśniak podobno ma nieprzeszkadzac w zaciazeniu, ale kto go wie). Endovan kupiłam przez stronę producenta z USA. Niestety jest drogi i długo na niego musiałam czekać. W międzyczasie wyszła inna potencjalna przyczyna mojej niepłodności, jednak dwie buteleczki endovanu napewno żuzyje.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 20:57

  Kiciusiowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego