Forum Starając się z pomocą medyczną ENZYMY NA POPRAWIENIE DROŻNOŚCI JAJOWODÓW
Odpowiedz

ENZYMY NA POPRAWIENIE DROŻNOŚCI JAJOWODÓW

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • katdud Przyjaciółka
  Postów: 315 37

  Wysłany: 8 lutego 2017, 06:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Natrafiłam w publikacjach na ten temat, niestety nie znalazłam nic więcej, ktoś coś? cokolwiek o jakie enzymy chodzi?

 • Kiciusiowa Znajoma
  Postów: 24 1

  Wysłany: 25 marca 2017, 15:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Serrapeptaza i nattokinaza. Bralam to choć nie wiem czy potrzebne, bo jajowody okazały sie drożne. Te enzymy maja likwidować tez zrosty i endo. To moze tez nie mój problem, jednak napewno @ po tym stały sie mniej bolesne. Dużo jest nt. tych enzymów po angielsku.

  Kiciusiowa
 • Selina Autorytet
  Postów: 8934 3424

  Wysłany: 25 marca 2017, 19:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kiciusiowa leczyłaś się tym w Polsce? Mnie nigdy żaden lekarz nie mówił o takim sposobie leczenia endomendy a podejrzewano ją u mnie

  Koniec starań
 • Kiciusiowa Znajoma
  Postów: 24 1

  Wysłany: 25 marca 2017, 21:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mieszkam w Polsce, ale informacje o enzymach znalazłam na stronach anglojęzycznych. Jak wpiszesz np. Endometriosis i nattokinasa możesz znaleść dużo informacji. Serropepraze i nattokinaze zamawialam przez internet u rożnych producentów. Fakt, ze po zużyciu opakowania (po około 2 msc.) robiłam sobie przerwy kilkumiesięczne, bo tak naprawdę niewiedziałam czy endometrioza to mój problem. Miałam objawy takie jak bolesne @ z dużymi krwawieniami, moja mama miała endo. Tylko u mnie Ca wyszedł w normie. Poza tym mialam nadzieje, ze enzymy rozpuszcza mojego miesniaka, co niestety nie nastąpiło. Na pewno enzymy u mnie złagodziły bóle @. Obecnie znów zaczęłam używać nattokinaze, tylko, ze w preparacie Endovan. Ten preparat ma bardzo dobre opinie na forach. Wiąże z min duże nadzieje jeżeli chodzi o miesniaka ( mój mięśniak podobno ma nieprzeszkadzac w zaciazeniu, ale kto go wie). Endovan kupiłam przez stronę producenta z USA. Niestety jest drogi i długo na niego musiałam czekać. W międzyczasie wyszła inna potencjalna przyczyna mojej niepłodności, jednak dwie buteleczki endovanu napewno żuzyje.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 20:57

  Kiciusiowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego