X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ENZYMY NA POPRAWIENIE DROŻNOŚCI JAJOWODÓW
Odpowiedz

ENZYMY NA POPRAWIENIE DROŻNOŚCI JAJOWODÓW

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 8 lutego 2017, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natrafiłam w publikacjach na ten temat, niestety nie znalazłam nic więcej, ktoś coś? cokolwiek o jakie enzymy chodzi?

  • Kiciusiowa Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 25 marca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serrapeptaza i nattokinaza. Bralam to choć nie wiem czy potrzebne, bo jajowody okazały sie drożne. Te enzymy maja likwidować tez zrosty i endo. To moze tez nie mój problem, jednak napewno @ po tym stały sie mniej bolesne. Dużo jest nt. tych enzymów po angielsku.

    Kiciusiowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiciusiowa leczyłaś się tym w Polsce? Mnie nigdy żaden lekarz nie mówił o takim sposobie leczenia endomendy a podejrzewano ją u mnie

  • Kiciusiowa Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w Polsce, ale informacje o enzymach znalazłam na stronach anglojęzycznych. Jak wpiszesz np. Endometriosis i nattokinasa możesz znaleść dużo informacji. Serropepraze i nattokinaze zamawialam przez internet u rożnych producentów. Fakt, ze po zużyciu opakowania (po około 2 msc.) robiłam sobie przerwy kilkumiesięczne, bo tak naprawdę niewiedziałam czy endometrioza to mój problem. Miałam objawy takie jak bolesne @ z dużymi krwawieniami, moja mama miała endo. Tylko u mnie Ca wyszedł w normie. Poza tym mialam nadzieje, ze enzymy rozpuszcza mojego miesniaka, co niestety nie nastąpiło. Na pewno enzymy u mnie złagodziły bóle @. Obecnie znów zaczęłam używać nattokinaze, tylko, ze w preparacie Endovan. Ten preparat ma bardzo dobre opinie na forach. Wiąże z min duże nadzieje jeżeli chodzi o miesniaka ( mój mięśniak podobno ma nieprzeszkadzac w zaciazeniu, ale kto go wie). Endovan kupiłam przez stronę producenta z USA. Niestety jest drogi i długo na niego musiałam czekać. W międzyczasie wyszła inna potencjalna przyczyna mojej niepłodności, jednak dwie buteleczki endovanu napewno żuzyje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 20:57

    Kiciusiowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ